Kenny Miller
-
Futbol

Bursaspor’da Kenny Miller gidiyor, Stockholm’un golcüsü Tetteh Bangura geliyor
Bursaspor, takımdan ayrılmak istediğini açıklayan İskoç golcü Kenny Miller'in yerine İsveç'in AIK Stockholm'un golcüsü Tetteh Bangura'yı transfer etmek için harekete…
Devamını Oku » -
Futbol

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Bursaspor’da Kenny Miller de takıma katıldı
Bu sezon ülkemizi UEFA Avrupa Ligi'nde temsil edecek olan Bursaspor, hazırlıklarına Özlüce Tesisleri'nde devam ediyor.
Devamını Oku » -
Futbol

Bursasporlu Miller, Altidore ile Batalla imza gününe katıldı
Bursaspor'un yıldız futbolcuları Kenny Miller, Jozy Altidore ile Pablo Martin Batalla, Korupark Bursastore Mağazası'nda gerçekleştirilen imza gününe katıldı.
Devamını Oku » -
Futbol

Bursaspor Eskişehirspor maçının hazırlıklarına başladı
Süper Toto Süper Lig’in 21. haftasında deplasmanda Eskişehirspor ile karşılaşacak olan Bursaspor hazırlıklarına başladı.
Devamını Oku » -
Futbol

Bursaspor ‘un yeni golcüsü Rangers ‘li Kenny Miller
Bursaspor 'un Glasgow Rangers ’dan transfer ettiği golcü Kenny Miller, 2.5 yıllığına yeşil-beyazlı renklere bağlayan imzayı attı. Bursaspor Haberleri
Devamını Oku » -
Futbol

Bursaspor, Kenny Miller ‘ı 2.5 yıllığına renklerine bağladı
Bursaspor Haberleri / Forvet hattına iyi bir transfer yapmak için uzun süredir çalışan Bursaspor, Glasgow Rangers'ın forvet oyuncusu Kenny Miller…
Devamını Oku » -
Futbol

Bursaspor Kenny Miller’ın transferini bitirmeye çalışıyor
Ligin ikinci yarısına iyi bir golcü transfer ederek başlamak isteyen Bursaspor, Rangers'in 31 yaşındaki golcüsü Kenny Miller ile görüşmelerini sürdürüyor
Devamını Oku »