FutbolGündem

Galatasaray ‘da başkan adayları hedeflerini açıkladı

Galatasaray ‘da başkan adayları Mehmet Helvacı kurumsallaşmanın hedeflerinde olmadığını, Turgay Kıran en önemli gücünün Galatasaray aşkı olduğunu ve Ünal Aysal da sportif başarıda sürekliliği sağlamanın ilk hedefleri olduğunu söyledi.

Galatasaray ‘da başkan adayları Mehmet Helvacı, Turgay Kıran ve Ünal Aysal basın toplantısı düzenledi. Ntvspor.net’in haberine göre Mehmet Helvacı kurumsallaşmanın hedeflerinde olmadığını, Turgay Kıran en önemli gücünün Galatasaray aşkı olduğunu ve Ünal Aysal da sportif başarıda sürekliliği sağlamanın il hedefleri olduğunu söyledi.

Galatasaray ‘da başkan adayları yaptıkları basın toplantılarıyla vaatlerini ve hedeflerini açıkladı. İşte başkan adaylarının hedefleri;

Mehmet Helvacı;

İlk önce basın önüne çıkan Mehmet Helvacı, kurumsallaşmanın dışında daha çok sportif başarıya önem verdiklerinin altını çizerken, yeni yönetici yüzleriyle kulübü tanıştıracaklarını, golf, tenis ve satranç branşlarını kuracaklarını söyledi.

Turgay Kıran;

İkinci sırada basın önüne çıkan Turgay Kıran da, en önemli gücünün Galatasaray aşkı olduğunun altını çizerken, sarı-kırmızılı takımın şampiyon kadrosunu kuracakları sözünü verdi. Turgay Kıran ayrıca tüm zamanların eylem yönü en kuvvetli ekibinin kendileri olacağını da iddia etti.

Ünal Aysal;

Son olarak basın karşısına çıkan Ünal Aysal ise Galatasaray modelinin ortaya koymak listelerinin en başında olduğunun altını çizerken, seçilmeleri halinde 3 ayrı aşama belirlediklerini ve bunun 100 günlük, 1 yıllık ve 3 yıllık hedefler olduğunu söyledi. Ünal Aysal ayrıca Adnan Polat yönetimine de teşekkür etti.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu