FutbolGündemŞike ÇetesiŞike DedikodularıŞike Dosyaları

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, şike ile ilgili açıklama yaptı!..

Futbolda şike soruşturması kapsamında sürdürülen çalışmalarla ilgili Galatasaray Başkanı Ünal Aysal yazılı bir açıklama yaptı.

Galatasaray Kulübü’nün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, ”Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal’ın futbol dünyamızdaki son gelişmelerle ilgili açıklaması” denilerek şu görüşlere yer verildi; Spor dünyamız açısından en büyük yanlış bu tür olaylara rekabet duygusuyla yaklaşmaktır. Tüm Galatasaray camiasından gelişmeleri büyük bir olgunluk ve soğukkanlılıkla izlemelerini ve Türk futbolunun bu süreçten zarar almadan çıkmasını dilerim.

Hukuka ve genel ahlak anlayışına aykırı herhangi bir davranış gerçekleştiyse – ki bunu düşünmek bile istemem – bunu kanıtlamak adalet sistemine düşer, bizlere değil. Konuyla ilgili yayınlar hususunda Fenerbahçe Kulübü’nün hassasiyetini göz önünde tutarak Galatasaray TV başta olmak üzere kulübümüzün tüm mecralarında konu ile ilgili program ve yayın yapılmaması kararını almış bulunuyoruz. Aynı hassasiyetin tüm Galatasaray camiası tarafından da gösterileceğine eminim.

 

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu