FutbolGündem

Gençlerbirliği İrfan Buz’a emanet!..

Gençlerbirliği İrfan Buz’a emanet!.. Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, teknik direktörlük için İrfan Buz’la anlaşmaya vardı…

Birçok teknik direktörle görüşen ve eski Bursaspor teknik direktörü İrfan Buz ile anlaştığı öğrenilen Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, yeni hocasına yarın (Çarşamba) imza attırması bekleniyor. Milliyet Gazetesi’nin haberine göre, Başkan Cavcav’ın futbolcular ile teknik direktör konusunda görüştüğü ve oyuncuların yabancı hoca istememeleri üzerine yerli teknik adamla anlaştığı belirtildi.

Başkan İlhan Cavcav yaptığı açıklamada yeni teknik adamla ilgili görüşmeler tamamlandı ve yarın anlaşma imzalayacağız” dedi.  2009-2013 yılları arasında Almanya amatör takımlarından Olpe, 2013’ün temmuz ayında da bir diğer amatör takım Iserlohn’da teknik direktörlük yapan Buz, ağustos ayında Christoph Daum’un yardımcısı olarak Bursaspor’da göreve başladı.

Buz, 25 Mart 2014’te Daum’un ayrılması üzerine sezon sonuna kadar yeşil beyazlı kulüpte teknik direktör olarak görev yaptı.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu