FutbolGündem

Giray Kaçar Medical Park Antalyaspor’da!..

Giray Kaçar Medical Park Antalyaspor’da!.. Medical Park Antalyaspor, Trabzonspor’un 28 yaşındaki futbolcusu Giray Kaçar ile 2,5 yıllık sözleşme imzaladı…

Hasan Subaşı Tesisleri’nde düzenlenen imza törenine Medical Park Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer ile Giray Kaçar katıldı. Gencer, burada yaptığı açıklamada, transfer dönemi başlamadan bazı futbolcularla görüştüklerini ve prensipte anlaştıklarını söyledi. Ntvspor’un haberine göre, Giray Kaçar’ın Antalya Serikli olduğunu hatırlatan Gencer, “Giray, Antalya’nın evladı. Antalyaspor’da kaptanlığa kadar yükselebileceğini ve jübilesini burada yapacağına inanıyorum. Antalyaspor’a hayırlı olsun” dedi.

Giray Kaçar ise transferin gerçekleşmesinde emeği geçen Gencer ile teknik direktör Samet Aybaba’ya teşekkür etti. Memleketinin takımında forma giyeceği için gurur duyduğunu dile getiren Kaçar, “Her Antalyalı gibi Antalyaspor’un formasını giymek ve en iyi şekilde taşımak her zaman hayalimdi. Bana inananları, güvenenleri mahcup etmeyeceğim. İyi bir camiaya geldiğimi düşünüyorum. Hedefi olan bir takımda forma giyeceğim” diye konuştu.

Kaçar, daha sonra kendisini 2,5 yıllığına Medical Park Antalyasporlu yapan sözleşmeyi imzaladı.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu