Gündem

Gökhan Töre ile Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak arasında neler yaşandı?

Milli takımdaki silah skandalının ayrıntıları ortaya çıkmaya başladı. Gökhan Töre’nin, Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak’ın odasına dalarak silahla yaptığı saldırının detaylarını Radyospor yayınladı.

Radyospor’da Kriminal Spor Emrullah Erdinç’in emniyetin yaptığı araştırmalara dayandırarak anlattığı detaylar şöyle;

“Gökhan Töre ile Hakan Çalhanoğlu arasındaki gerginliğin nedeni Almanya’ya dayanıyor. Emniyet’in araştırmasına göre ikili arasıındaki husumet bir kız arkadaşlarından kaynaklanıyor. İstanbul’da kaybedilen Hollanda maçı sonrası Hakan Çalhanoğlu ile Ömer Toprak bir bara gittiler. Bir süre sonra aynı bara Gökhan Töre, Köln’de yaşayan bir arkadaşıyla birlikte gitti. Gökhan’ı gören Hakan Çalhanoğlu, Ömer Torpak ile birlikte bardan ayrılıp otele döndüler.

Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak’ın otele döndüğünü öğrenen Gökhan Töre, oyunculardan yarım saat sonra otele gidiyor. Oyuncuların kaldığı odanın kapısını çalan Gökhan Töre kapı açılmayınca resepsiyona inip, oda numarasını verip “oda kartımı kaybettim” diyerek odanın yedek kartını alıp; Hakan ve Ömer’in bulunduğu odanın katına çıkıyor.

Yanındaki arkadaşıyla birlikte Ömer ve Hakan’ın buluduğu odaya girmeyi başaran Gökhan, kendisini engellemeye çalışan Ömer Toprak’ın yüzüne silahla birlikte yumruk atıp, oyuncunun dişlerine hasar veriyor.

Ardından Emniyet kayıtlarına göre yanındaki arkadaşının silahını kullanan Gökhan, Hakan Çalhanoğlu’nun yanında giderek silahı oyuncunun ağzına dayıyor.

Gökhan’ın ağzına silah dayadığı Hakan Çalhanoğlu çok korkuyor. Ve oda da büyük panik yaşanıyor.

Gökhan’ı tutup çeken arkadaşı silahı oyuncunun elinden alıp, beline takıyor. Ve odadan çıkarak oteli terk ediyorlar.

Olayı milli takım yetkililerine haber veren Ömer Torpak ve Hakan Çalhanoğlu’na takım yetkilileri polise gidip Gökhan’dan şikayetçi olmamalarını istiyorlar.

NationalTurk Haber

Ve olayın üzerinden tam 9 ay geçtikten sonra yaşananlar Vatan gazetesinde haber oldu. Haber üzerine otele giden emniyet yetkilileri kamera kayıtlarına olayın üzerinden 6 ay geçtiği için ulaşamıyorlar. Çünkü kayıtlar 6 ayda bir siliniyor.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu