Futbol

Gökhan Zan Hatayspor futbolcularına mektup yazdı: Şampiyon olacaksınız

Hatayspor’un eski futbolcusu ve yöneticisi Gökhan Zan, şampiyonluk yolunda son 90 dakikaya çıkacak olan Hatayspor futbolculara mektup yazdı.

Zihniniz bir şeyi başaracağını görebildiği sürece her şey yapabilirsiniz, Yeter ki %100 inanın diyen Gökhan Zan, Hatayspor’a destek için tribündeki yerini alacağını söyledi.

Gökhan Zan: Şampiyon olacaksınız

Sahaya çıktığınızda karşınızdakine acımayın, çünkü kazanmak ve şampiyon olmak için oradasınız diyen Zan, mektubunda şu ifadelere yer verdi: “Altyapısından yetiştiğim memleketimin takımı Hatayspor, cumartesi günü Afyonspor karşısında 1. lige çıkmak için şampiyonluk maçına çıkıyor. Üzerimdeki emeklerini ve hakkını asla ödeyemeyeceğim Hatay sporumuza destek olmak için ben de tribünde yerimi alacağım.

Sevgili futbolcu kardeşlerim; hayalleriniz ne kadar büyük olursa o kadar ileriye gidersiniz. Zafer ne kadar zor olursa, kazanmanın mutluluğu da o kadar artacaktır. Zihniniz bir şeyi başaracağını görebildiği sürece her şey yapabilirsiniz, Yeter ki %100 inanın.

Sahaya çıktığınızda karşınızdakine acımayın, çünkü kazanmak ve şampiyon olmak için oradasınız.

Belki şimdi acı çekeceksiniz ancak hayatınızın kalanında hep şampiyon olarak kalacaksınız.

Şampiyonluklar terdir, kararlılık ve mücadelenin bir sonucudur ve yürekle kazanılır.

Terinizin son damlasına kadar Her arkadaşının yardımına koş soyunma odasına vicdanınız rahat, başınız dik ve bir zaferin gururu ile döneceğinizden eminim.

Şampiyon olmak demek şampiyon gibi düşünmektir. Cesaret ve inanç dolu bir takımsınız. Tarih sizi Hatayspor’un en başarılı sporcuları olarak hatırlayacaktır. 1.5 milyon insan 50 yıldır bu anı bekliyor.

Sevgili futbolcu kardeşlerim; Hep bir ağızdan Hatay halkı tek yürek oldu taraftarıyla basınıyla yönetimi ile teknik heyeti ile futbolcusuyla çimcisi ile malzemecisi ile masörü ile aşçısıyla biriz beraberiz.

NationalTurk Haber

Hepimiz Hatay, Hepimiz Hataysporuz. Zafer için, gurur için, onurun için, Ailen için, kendin için,1.5 milyon insan için taraftarın için forman için… OYNA…

Dualarımız sizlerle.. Allah yar ve yardımcınız olsun.” dedi.

Gökhan Zan Hatayspor futbolcularına mektup yazdı: Şampiyon olacaksınız

Gökhan Zan Hatayspor altyapısından yetişmiştir.

Gökhan Zan Hatayspor altyapısından yetişmiştir. Gökhan Zan 1981 Hatay-Antakya doğumlu 5 kardeşli ailenin çocuğudur. 1992 yılında Hatayspor altyapısında futbola başlamıştır.

1997 yılında Hatayspor’da profesyonelliğe ilk adımı atmıştır. Gökhan Zan bu dönemde 1.94 boyunda ,atletik fizik yapısının yanında iki ayağını kullanabilen yüksek top tekniği ve oyun anlayışı ile savunma oyuncusu olmasına rağmen son 3 sezonda 12 gol atması ile dikkatleri çekmiştir.

Gökhan Zan: Alevi doğdum, Kürtçe şarkılar söyledim, çünkü ben Hatay’da doğdum.

2000 yılında Çanakkale Dardanelspor’a transfer olan Gökhan Zan 2001-2002 Sezonunda büyük bir gençleşme hamlesi yapan Çanakkale Dardanelspor‘da gösterdiği yüksek performansla Ümit Milli takıma yükselme başarısını göstermiştir.

Gökhan Zan Çanakkale Dardanelspor’la ligde 80 kez forma giyip; 10 kez fileleri havalandırmıştır.

Gökhan Zan Çanakkale Dardanelsporda oynadığı dönem attığı muhteşem penaltı sonrası teknik direktör Hürser Tekinoktay ile gol sevincini paylaşırken

 

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu