FutbolGündem

“Gökhan’ın saçlarını cımbızla çekerdim”

Trabzonspor Eski Başkan Yardımcısı ve başkan adayı İbrahim Hacıosmanoğlu yine gündem yaratacak açıklamalar çaptı.

Fotospor İstihbarat Müdürü Bülent Yüksel’in sorularını yanıtlayan Hacıosmanoğlu, Trabzonspor’un antrenör değişikliğine değil, devrime ihtiyacı olduğunu savunarak “Trabzonspor’un sıkıntısı yönetimsel, çarpık sistemin değişmesi lazım. Bu camianın, kendisini kulübün sahibi zanneden, her dönemde bu saltanatı sürdürmeyi başarabilmiş, hain gruplardan kurtulması lazım. Bunu bir tek ben yaparım. Trabzonspor genel kurulu, Sadri Şener’i seçtiğine pişman” dedi

GÖKHAN’IN SAÇLARINI CIMBIZLA ÇEKERDİM

”Gökhan Ünal saç ektirdi, altı ay topa kafa vuramadı” sözleriyle adından söz ettiren Hacıosmanoğlu, “Benim muhatabım oyuncu değil. Gökhan’a 7 milyon euro’luk bir yatırım yapıldı. Ben başkan olsaydım, tıbben ”altı ay kafa vuramaz” raporu olan bir oyuncunun benden habersiz, sorumsuzca yaptığı iş nedeniyle, o saçları tek tek, cımbızla çekerdim. Çekerdim ki rahat rahat topa kafa vursun cocuk“ diyerek tartışmaya farklı bir boyut getirdi.

HAYALİM LUCESCU

Teknik Direktör Hugo Broos ile ilgili spekülasyonları da değerlendiren genç işadamı “Bu hocayı zaten almamalılardı, Trabzonspor hocası değil. Profesyonel yapılanmanın, sadece adı var bizde. Futbol şube sorumlusu ve koordinatörünün olduğu yerde, bir de sportif direktör var… Bülent Uygun ve Şenol Güneş’in ismi geçiyor ama Trabzonspor’un, Lucescu gibi üst düzey bir antrenöre ihtiyacı var. Başkan olursam da en büyük hayalim, onu getirmek“ dedi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu