FutbolTransfer

Şenol Güneş kadroya almadığı Jean Onana’yı Adana’ya götürüyor

Beşiktaş’ın Adana Demirspor kamp kadrosu açıklandı. Kayserispor maçında kadroya alınmaya ve sosyal medya paylaşımıyla tepki çeken Jean Onana kadroya alındı. Önceli yıl Şampiyon olan Milan’ın kadrosundan transfer edilen Ante Rebic kadro dışı kaldı…

Şenol Güneş kadroya almadığı Jean Onana’yı Adana’ya götürüyor

Beşiktaş’ın Trendyol Süper Lig’de 3. haftada oynaması gereken ancak Avrupa maçları nedeniyle ertelenen Adana Demirspor maçı yarın oynanacak. Teknik direktör Şenol Güneş maç kadrosunu açıkladı. Tecrübeli teknik adam geçen haftanın tartışılan ismi Jean Onana’ya bu kez yer verdi…

Maça gitmek yerine evinde kaldı

Kayserispor maçının kadrosuna alınmayan Jean Onana, Beşiktaş Park’taki maçı yerinden izlemek yerine evde kalmayı tercih etmişti. Kadroya alınmaya diğer oyuncular ise maçı tribünden izledi.

Lens’ın maçından görüntü paylaştı

Onana, Beşiktaş, Kayserispor ile oynarken sosyal medya hesabından eski takımı Lens’ın maçından bir ekran görüntüsü paylaştı. Bu paylaşım Siyah Beyazlı taraftarların büyük tepkisini çekti. Onana, kısa bir süre sonra bu paylaşımı silip, Beşiktaş maçından görüntü paylaştı.

“Yanlış Onana’yı mı aldın”

Onana geçen hafta ayrıca eski başkan adaylarından Hürser Tekinoktay’ın iddiasıyla da gündeme geldi.
Hürser Tekinoktay, Ahmet Nur Çebi’ye senin bahsettiğin ‘Onana herkesin istediği o Onana değil, Herkesin istediği Lille’den Everton’a giden Amadou Onana senin ki Jean Onana ” demişti.

güncel değeri olarak 20.7 milyon Euro değer biçilen Amadou Onana senin ki Jean Onana " demişti.

“Tekinoktay’ın aklından zoru vardır”

“Yanlış Onana” iddiası bugün Paribu ile yapılan Fan Token anlaşmasına dair basın toplantısında başkan Ahmet Nur Çebi’ye de soruldu. Çebi, “Aklınca espri yaptı. Eğer bunu espri ve kinaye yoluyla yapmamışsa ‘aklından zoru vardır’ derler adama. Böyle bir şey olması söz konusu değil. Beşiktaş’a zarar verecek herkesin karşısında olacağız. Bir süredir yoktu ortalıkta bu beyefendi, onunla da savaşmaya devam ederiz” dedi.

Fransız gazetelerinin 5.3 milyon euro bonservis verildiği ve ayrıca yıllık 2.5 milyon euro maaş ödediği söylenilen Jean Onana'nın maliyeti Amadou Onana'nın Premier Lig'e gittikten sonraki güncel değeri
Fransız gazeteleri Jean Onana için 5.3 milyon euro bonservis verildiğini yazıyor. Onana ayrıca yıllık 2.5 milyon euro maaş ödediği iddia ediliyor. Jean Onana’nın maliyeti Amadou Onana’nın Premier Lig’e gittikten sonraki güncel değerine yaklaşmış bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu