FutbolGündem

Göztepe 88. yaşını kutluyor!..

Göztepe 88. yaşını kutluyor!.. Göztepe A.Ş. Başkanı Hüseyin Altınbaş, “Göztepeli olmanın ayrıcalığını hep hissediyoruz ve gelecek nesillerimize de bunu öğreteceğiz” dedi.

Hüseyin Altınbaş, kulübün 88. kuruluş yıl dönümü nedeniyle yaptığı açıklamada, Göztepe’nin efsane tarihinden aldıkları güç ve oluşturdukları ekip ruhu ile yarınlara umut ve güvenle baktıklarını belirtti. Ajansspor.com’un haberine göre, kulübün büyüklüğü ve profesyonel yönetim anlayışıyla hedeflerine ilerleyeceklerine inandığını kaydeden Altınbaş, açıklamada şu ifadelere yer verdi;

Bizler bugün burada bayrağımızı daha da yukarılara taşımak için bulunuyoruz. İnişlerimiz, çıkışlarımız olacaktır ama hedeften hiçbir zaman sapılmayacaktır. Bugünümüze ve yarınlarımıza kendimizi her zaman yenileyerek ve dersler çıkararak bakacağız. Göztepeli olmanın ayrıcalığını hep hissediyoruz ve gelecek nesillerimize de bunu öğreteceğiz. Yeni efsaneler yaratacağız.

100. yılımızda daha coşkulu daha güçlü var olabilmek için birlik ve beraberliğimizi bozmayacağız ve bozmak isteyenlere de fırsat vermeyeceğiz. Kurulduğumuz günden bugüne kadar emeği geçen tüm yönetici, sporcu ve çalışanları saygı ve hürmetle anıyor; 88.yılımızda bizlerle birlikte olan, emeği geçen herkese sonsuz sevgi ve şükranlarımızı sunuyoruz. Şan ve Şeref dolu 88.yılımız kutlu olsun.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu