FutbolGündem

Hıncal Uluç’tan çarpıcı açıklama; Galatasaray hezimete uğrarsa şaşmam!..

Hıncal Uluç’tan çarpıcı açıklama; Galatasaray hezimete uğrarsa şaşmam!.. Galatasaray’ın Chelsea ile karşılaşacağı Şampiyonlar Ligi maçı öncesinde sürpriz bir yorum daha geldi.

Eski hakem Ahmet Çakar’ın Galatasaray’ın Chelsea’ye 4-1 yenileceğini iddia etmesinin ardından bir yorum da Hınca Uluç’tan geldi… Mynetspor’un haberine göre, Galatasaray’ın Chelsea ile oynayacağı Şampiyonlar Ligi maçı öncesinde spor yazarı Hıncal Uluç, İngiliz ekibinin favori olduğunu açıkladı.

Sabah Gazetesi’ndeki köşesinde maçı değerlendiren Uluç, “Chelsea, bu sene iyi değil…Galatasaray, biraz ‘top oynar’ ümidi verseydi bana; Galatasaray’ın tur atlama ihtimalinin yüksek olduğunu, Mustafa Denizli klişesi ile şansının ‘yüzde 51′ olduğunu söylerdim. Şimdi hezimete uğrarsa, şaşmam. O kadar kötü oynuyor Galatasaray…

Beşiktaş önünde bu kadar dökülen Galatasaray’ın karşısında, şimdi Chelsea olacak. Chelsea affetmez; Beşiktaş’ın affettiği kadar… Öyle bir tokat yerler ki… Savunma, savunma değil. Yani o çizgi savunmadan vazgeçmiyor!” yorumunu yaptı.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu