HaberFulya DosyasıFutbol

Hürser Tekinoktay’dan Fulya projesiyle ilgili müthiş iddia!

Beşiktaş Divan Kurulu üyelerinden ve eski başkan adaylarından Hürser Tekinoktay, Fulya projesiyle ilgili gündemi sarsacak müthiş bir iddiada bulundu.

Beşiktaş Divan Kurulu üyesi Hürser Tekinoktay, sosyal medya hesabı üzerinden gündemi sarsacak önemli bir açıklamada bulundu.

Hürser Tekinoktay’ın paylaşımları şöyle:

“Son gün olacakları söyleyeyim 2 kişi Yıldırım Demirören’e gidecekler. Alacağın 90 milyonu sil biz seni kahraman yapacağız. Fulya meselesi de kapanır, kurtulursun diyecek. Yıldırım’da bunu okeyleyecek ama bu zararın kabulünün 2014’de gerçekleştiğini hiç bir zaman bilmeyecek.”

“Şimdi sayın Yönetim Kurulu başkanına soruyorum. 100 Milyon zarar var dediğiniz bu zararı 90 milyon TL’ye düşürüp bu Fulya konusunu kapatmaya çalışan o iki kişi kim. Fikret Orman’a mı hizmet ediyorlar? Yoksa başka birine mi? Makul dediğiniz %16 farkın karşılığı 90 milyon TL mi?”

“Ve ayrıca davayı açtığımız yıl mütahitten 6 milyon dolar alınmasına sebep olduğumuz maddi katkıdan nerdeyse 12 yıl sonra, Yıldırım Demirören’den 90 milyon TL daha alınmasına sebep olan Fulya Davasını sahiplenen ve hain yakıştırması yapılan kişilere bir özür borcunuz olacak mı?”

“Yine soruyorum, 90 milyon TL [ 11 Milyon dolar] tahsilat sonrası geri kalan bakiyeyi; [2014 dönemi % 68’den 52’ye MAKUL bir şekilde indiren] Fikret Orman yönetiminden ne zaman  tahsil edeceksiniz?”

Hürser Tekinoktay; Fikret Orman yönetimi ibra edilmemelidir.

 

NationalTurk Haber
Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu