FutbolGündemTransfer

Kayserispor, TFF’den Galatasaray’a transfer yasağı getirilmesini istedi!..

Kayserispor, Galatasaray’a transfer yasağı istedi! Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, Amrabat’ı Galatasaray’ın ayartmaya çalıştığını belirtirken, sarı-kırmızılıları TFF’ye şikayet ettiklerini söyledi.

Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, Galatasaray’ın Amrabat’ı ayarttığı gerekçesiyle Türkiye Futbol Federasyonu’na başvurduklarını ve sarı-kırmızılı kulübe transfer yasağı getirilmesini istediklerini söyledi. Genel Menajer Süleyman Hurma,  Amrabat’ı Galatasaray’a satma gibi durumun söz konusu olmadığını yineledi.

Kayserispor Kulüp Başkanı Recep Mamur’un ağzından “Peşin para olursa Amrabat’ı satabiliriz” şeklinde çıkan haberlerin asılsız olduğuna vurgu yapan Hurma, “Başkanın ‘biz oyuncumuzu satmayacağız. Eğer bir gün oyuncu satmak istersek, bu kulüp kesinlikle Galatasaray olmayacaktır’ şeklindeki açıklaması geçerlidir. Biz kadromuzu güçlendirmek için Amrabat’ı satmamız gerekmiyor. Böyle bir şey olamaz” diye konuştu.

Galatasaray’ın oyuncuyu ayarttığı gerekçesiyle gerekli hukuki işlemleri başlattıklarını söyleyen Hurma, “Galatasaray’a transfer yasağı konulması için federasyona gerekli evraklarımızı ve belgeleri ilettik” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
%d