DünyaGündem

Lionel Messi, Türk Hava Yolları’nın marka elçisi oldu

NationalTurk’ün haberine göre, Barcelona’nın Arjantinli yıldızı Lionel Messi THY marka elçisi oldu. Messi, imza töreninde Türk Hava Yolları’na övgüler yağdırdı…

NationalTurk’ün haberine göre, Nou Camp Stadı’nda düzenlenen imza töreninde konuşan Lionel Messi, ”Dünyanın en hızlı büyüyen ve Avrupa’nın en iyi havayolu şirketi olan Türk Hava Yolları’nın marka yüzü olmak benim için büyük bir onur. Global bir marka olan Türk Hava Yolları ile çok büyük ve başarılı projelere imza atacağız. THY’ye önümüzdeki günlerde Bounes Aires’e sefer başlatacağı için de teşekkür ediyorum” diye konuştu.

THY Yönetim Kurulu üyesi İsmail Gerçek ise iki yıldır Avrupa’nın en iyi hava yolu şirketi olduklarını vurgulayarak, ”Bu yüzden sporda en iyilerle çalışmak ve onlarla işbirliği yapmak ne kadar doğru bir iş yaptığımızı net şekilde ortaya koyuyor” diye konuştu.

Türk Hava Yolları’nın Marka Elçisi olan Lionel Messi, bu anlaşma kapsamında çekimleri Barcelona ve İstanbul’da gerçekleşen bir reklam filminde rol aldı. Messi’nin reklam filmindeki rol arkadaşı ise THY’nin başka bir marka elçisi olan NBA oyuncusu Kobe Bryant oldu. Reklam 7 Aralık 2012’de çeşitli ülkelerde gösterilmeye başlanacak.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu