FutbolGündem

Mehmet Özdilek; Tek düşüncemiz Bursaspor ‘u yenmek

Medical Park Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, Bursaspor maçını kazanacak güçte olduklarını söyledi.

Yarın oynayacağı Bursaspor maçı hazırlıklarının son antrenmanını Hasan Subaşı Tesisleri ’nde yaptığı tek idmanla gerçekleştiren Medical Park Antalyaspor, galibiyete kenetlendi.  Medical Park Antalyaspor ’un başarılı çalıştırıcısı Mehmet Özdilek, Galatasaray maçı ve Bursaspor maçı arasında 4 günlük gibi kısa bir süreç olduğu için maça fiziksel olarak değil de zihinsel olarak daha çok hazırlandıklarını belirtti.

Bugün itibarıyla son antrenmanı gerçekleştirdikten sonra Bursa ’ya uçacaklarını kaydeden Mehmet Özdilek şöyle konuştu; Yarın amacımız özellikle bu tür büyük maçlardan sonra moral motivasyonu daha yukarı taşımak istiyoruz. Ligin önemli bir takımına karşı oynayacağız.

Seyircisiyle bütünleşebilen iyi bir rakibe karşı mücadele edeceğiz. Bizim amacımız pozitif futbolumuzu Bursa ’da devam ettirmek. Oraya giderken tek düşüncemiz var oda kazanmak. Kazanmak içinde mücadele etmemiz gerekiyor. Bunu yapacak moralimiz, iştahımız ve gücümüz var.

Evlerinde Galatasaray maçında sergiledikleri futbolun aynısını Bursa deplasmanında da göstermek istediklerini aktaran Mehmet Özdilek, amaçlarının kazanmak olduğunu, Bursaspor maçını da kazanarak ciddi bir geri dönüş almayı hedeflediklerini açıkladı. Öte yandan Medical Park Antalyaspor takımı bugünkü gerçekleştirdiği antrenmanın ardından saat 14.00’da özel uçakla Bursa ’ya hareket edecek.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu