DünyaFutbolGündemSon Dakika

Mehmet Topal taburcu oldu

İspanya La Liga’da ki başarılı oyuncularımızdan Mehmet Topal Racing Santander – Valencia karşılaşmasında girdiği ikili mücadelede rakibinin kafa darbesi nedeniyle kaldırıldığı hastaneden bugün taburcu oldu.

Racing Santander – Valencia karşılaşmasının 82. dakikasında ortasahadaki bir hava topunda rakibinin arkadan kafasına hamlesiyle yere yığılan Mehmet Topal, acilen hastaneye kaldırılmış ve müşahade altına alınmıştı. Yapılan kontrollerde milli futbolcunun kafa tasında çatlak ya da kırık tespit edilmediği, geceyi tedbir amaçlı hastanede geçiren yıldız futbolcunun, bugün taburcu olduğu açıklandı.

Racing – Valencia maçının 38. dakikasında Banega’nın yerine oyuna giren Mehmet Topal, 82. dakikada girdiği bir pozisyonda Racingli futbolcu Diop’un arkadan hızla gelerek sert bir şekilde kafasına arkadan kafayla çarpmıştı.

Her iki futbolcu da yerde kalırken, sahayı sedye ile terk eden Mehmet Topal, Santander’de bir hastaneye kaldırılmış, oksipital (artkafa) kemiği MR’ı çekilerek durumu hakkındaki gelişme belirlenmişti.

Yapılan kontrollerde milli futbolcunun kafa tasında çatlak ya da kırık tespit edilmediği. Geceyi de tedbir amaçlı hastanede geçirdiği açıklandı.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu