FutbolGündemSon Dakika

MHK Başkanı Namoğlu’nun ardından üyeler de bırakıyor!

MHK Başkanı Yusuf Namoğlu’nun istifa kararının sonrası Riva’da bir araya gelen 8 MHK üyesinin de görevi bırakacakları iddia edildi.

Türk futbolunun gündemine bomba gibi düşen Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Yusuf Namoğlu’nun istifa kararının ardından bugün Riva’da bir araya gelen MHK üyelerinin, “Başkanım seninle geldik seninle gideriz” diyerek öğleden sonra istifa dilekçelerini Türkiye Futbol Federasyonu genel sekreterliğine sunacakları iddia edildi.

Dün akşam Federasyon Başkanı Yıldırım Demirören’i telefonla arayarak, “Yarın etap çalışmasını tamamladıktan sonra istifamı sunacağım” diyen ve bu sabah Riva’ya gelen MHK Başkanı Yusuf Namoğlu bu haftanın hakem tayinlerini resmileştirmenin ardından kurul üyeleriyle bir araya geldi.

Sporx’in haberine göre, MHK üyeleri Bedri Dölkeleş, Serdar Tatlı, Metin Tokat, Erol Ersoy, Alican Lakot, Murat Ilgaz, Kadir Tozlu ve Ahmet Erdoğan’dan oluşan MHK yönetiminin toplu olarak istifa kararı aldıkları ve öğleden sonra istifa dilekçelerini genel sekreterliğe sunacakları belirtildi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu