GündemTransfer

Murat Aksu adaylığını açıkladı

Beşiktaş’ın eski yöneticilerinden Murat Aksu, düzenlediği basın toplantısıyla 2010′da yapılacak genel kurulda başkan adayı olduğunu açıkladı.

Aksu, basın toplantısında özetle şunları söyledi:

“Beşiktaş Kulübü, şu anda çok kötü yönetiliyor. Ben bu sene yapılacak olan başkanlık seçiminde adayım. Beşiktaş için çok güçlü bir yönetim kuruyorum.

Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada Murat Aksu olarak tüm sözlerimi tutacağım. Zaman içinde yönetimi tanıyacaksınız. Yapacağımız hareketler Türk sporu için devrim olacaktır.

Alanlarında üst düzey yerlerde olan kişilerden yönetim kurulu oluşacak. Dünyanın büyük kulüpleri gibi kurumsallaşacağız. Dünya Kulübü Beşiktaş olacağız.

Beşiktaş A.Ş. uzun vadede kar eder duruma gelecektir. Kaynaklarını sorumsuzca harcayan transfer dönemlerinde kulübü zor duruma düşüren çarpık zihniyet gidecektir. İnöünü Stadı, yeniden yapılacaktır. Hem de kredi kullanılmayacak. Stat komple yıkılmak yerine yavaş yavaş tribünler yıkılacak.

Rakipler arazilerine arazi katarken bizim yönetimimiz hiç birşey kazandırmadı. Beşiktaş markasının değeri çok büyüktür. Beşiktaş küresel anlamda değerlendirilecektir. Beşiktaş’ın iletişim ağları yapılandıracak. Alt yapı hak ettiği yeri bulacaktır. Sportif anlamda yeni umutlar tacirliği yapmadan başarı istikrarlı hale gelecektir. Zamanla da yeni projelerimizi göreceksiniz”

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu