FutbolSon Dakika

Nihat Kahveci’den Fikret Orman’a: Belden aşağı vurarak algı yapıyor

Beşiktaş’ın ve milli takımın eski futbolcularından Nihat Kahveci, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’a yazdıklarını sosyal medyada paylaştı. Nihat Kahveci’nin paylaşımına bazı taraftarlar tepki gösterse de, eski takım arkadaşı Oktay Derelioğlu yaptığı paylaşımla Kahveci’nin yanında yer aldı.

Geçtiğimiz günlerde Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın, “Nihat bizden tefeci gibi para aldı” açıklamalarına Nihat Kahveci’den yanıt geldi.

Kahveci, Fikret Orman’a kendisi için söylediği, “Nihat Kahveci bizden tefeci gibi para aldı” açıklamaları ile ilgili paylaştığı mesajında “Cevap atamadı diyelim gerçek Beşiktaşk’lılar .. İki sezon şampiyonluk, Şampiyonlar Ligi gruptan çıkma büyük başarı tebrikler???????? Aşk BeşiktAşk, her zaman ama tefeci Nihat olmadı iyi geceler” ifadelerini kullandı.

Nihat Kahveci Fikret Orman'a cevap verdi

Oktay Derelioğlu da yorum yaptı

Beşiktaş’ın eski oyuncularından Oktay Derelioğlu da bu paylaşımla ilgili kısa bir yorumda bulundu ve Fikret Orman’a eleştiriler yaptı.

Derelioğlu bu paylaşımın altına yaptığı yorumda, “Fikret Orman açıp küfür eder anca Nihat’ım! Bakalım bekliyorum, varsa yüreğin yüzüme et diye beni de engelledi! Beşiktaş’ın sahibi sanıyor kendini. Ancak sosyal medyada belden aşağı vurarak algı yapıyor. Kimseden de korkumuz yok, bunu da sahte hesaplar ve kişiler bilsin’ Beşiktaş’ın tek sahibi vardır, o da taraftar” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu