Fulya DosyasıFutbolGündemSon Dakika

Beşiktaş Başkan Adayı Tekinoktay’dan Ali Koç ve Fikret Orman’a anlamlı çağrı!

Türkiye, bir babanın oğluna okul için pantolon alamaması nedeniyle intihar olayı ile sarsılırken, geçtiğimiz günlerde Beşiktaş Başkanlığı’na aday olacağını açıklayan Hürser Tekinoktay’dan anlamlı bir çağrı geldi. Tekinoktay, yaşanan trajik olay sonrası, pazartesi günü oynanacak Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi öncesi iki kulübün başkanlarına vefat eden İsmail Devrim’in oğullarının eğitim hayatında yardımda bulunmaları çağrısında bulundu.

Kocaeli’de oğluna okul kıyafeti alamadığı için gururuna yediremeyen ve kendini banyoda asarak hayatına son veren İsmail Devrim için sosyal medyada aileye destek mesajları yağmaya başladı.

İşte bunlardan biri de geçtiğimiz günlerde Beşiktaş’ın 2019 yılında yapacağı seçimde başkanlığa aday olduğunu açıklayan camianın önemli isimlerinden Hürser Tekinoktay’dan geldi.

Ekonomik ve sosyal olarak böylesine çorlu bir dönemde Kocaeli’den gelen haberle sarsılan Türkiye’de baba İsmail Devrim’in hayatına son vermesi sonrası Hürser Tekinoktay da sosyal medya hesabı twitter’dan bir paylaşım ile çağrıda bulundu. Bu paylaşımına sosyal medya kullanıcıları da kayıtsız kalmadı ve Hürser Tekinoktay’ı büyük yankı buldu.

Hürser Tekinoktay’ın, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’a twitter’dan yaptığı çağrı şöyle:

“Fenerbahçe Camiası ve Sayın Başkan Ali Koç uygun görürlerse;

Bu yavrumuzun bundan sonraki eğitim hayatındaki tüm sorumlulukları beraber üstenmek isteriz.

Bu konuda BJK Başkanı Sayın Fikret Orman’ın ve camiamızın aynı duygular içinde olacağından hiç bir kuşkum yoktur”

Tekinoktay’ın bu paylaşımına iki kulübün camiası büyük ilgi gösterirken, özellikle Fenerium’un gelişmesi ve yaygınlaşmasında büyük emeği olan Alp Üstüngör de Hürser Tekinoktay’ın paylaşımına destek verdi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu