FutbolSon Dakika

Atilla Türker’den belgeli Fatih Terim-Selahattin Aydoğdu dosyası!

Usta gazeteci Atilla Türker, geçen sene Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ile Selahattin Aydoğdu arasında Alaçatı’da yaşanan kavgayla ilgili kendi blogunda önemli belgeleri yayınladı.

Yaptığı haberlerle dikkat çeken usta gazeteci Atilla Türker, ‘markaj’ adlı bloğunda geçtiğimiz sene Fatih Terim ile ‘Kebapçı Selahattin’ olarak bilinen ve aynı zamanda TFF Yedek Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Aydoğdu arasında Çeşme-Alaçatı’da yaşanan kavganın mahkemeye yansıyan tutanaklarını yayımladı.

İşte Atilla Türker’in yayımladığı mahkemeye yansıyan belgelerdeki iki tarafın birinden çarpıcı ifadeleri:

Terim: Selahattin Aydoğdu’yu dövdüğünü ve sadece kendisine küfür ettiği için o sözlerden dolayı şikayetçi olduğunu ifade etti.

Olaydan hemen sonra Fatih Terim’i ‘dövdüğünü’ kamuoyuna açıklayan Selahattin Aydoğdu ise mahkeme ifadelerinde Terim’in kendisini ‘darp’ etiğini ve şikayetçi olduğunu söyledi

İşte Atilla Türker’in yayımladığı belgelerdeki tarafların ağzından yaşananlar biri birinden çarpıcı ifadeleri:

Terim: Damadım Ahmet Baran Çetin’in kızkardeşi Petek Zeynep Çetin, damadımı ağlayarak aradığını ve Selahattin Aydoğdu’nun kendisini taciz ettiğini kızım Merve (Merve Terim) bana söyledi.

Aydoğdu: Fatih Terim bana ‘BENİM DAMADIMIN YANINDA NEDEN DÜKKAN AÇIYORSUN’ deyince konuşma tartışmaya dönüştü.

Terim: Evime misafir geldiğinde ücretiyle kebap yapmak suretiyle hizmet aldığım, BENİ GÖRDÜĞÜ YERDE BİR METRE UZAKTAN ÖNÜNÜ İLİKLEYİP MÜSAADE ALMADAN MASAYA OTURAMAYAN ve bu surette daha önceden tanıdığım Selahattin Aydoğdu isimli şahsı sorunu çözmek ve tarafları uzlaştırmak için aradım.

Kendisi telefonda bana bu konunun beni ilgilendirmediğini söyledi ve akabinde “ERKEKSEN BURAYA GEL, GELMEYENİN ANASINI S……..” diyerek telefonu kapadı.

NationalTurk Haber

Aydoğdu: Bu tartışma giderek alevlendi, beni ‘O ZAMAN BENİM ÇEŞME’YE GELİP GEREĞİNİ YAPMAM GEREKİYOR’ diyerek tehdit etti, ben de kendisine ‘BENİ TEHDİT ETME’ dedim, daha sonra telefonu kapattım.

Terim: Kendisi telefonda bana bu konunun beni ilgilendirmediğini söyledi ve akabinde “ERKEKSEN BURAYA GEL, GELMEYENİN ANASINI S……..” diyerek telefonu kapadı.

Aydoğdu: Bu konuşmadan sonra beni iki defa aradı ancak ben aramalarına yanıt vermedim, iş yerim içerisinde oturmaya devam ediyordum.

Terim: Bunun üzerine ana gibi kutsal bir varlığa edilen bu galiz küfür nedeniyle çok sinirlendiğimden kendisini iki defa aradım fakat TELEFONLARIMI ZANNEDİYORUM KORKUDAN AÇMADI.

Terim: Önce yumruk attım, sonra tokatladım

Terim: Bunun üzerine yanımda damatlarım Volkan Bahçekapılı ve Ahmet Baran Çetin ile şoförüm Onur Şimşek ile arabaya atlayarak 3 saatte Çeşme Alaçatı’daki dükkana gittik. Görüntülerde de sabit olmak üzere şoförüm Onur Şimşek AVM kapısında bekledi.

Ben Selahattin Aydoğdu isimli şahsın dükkanının kapısındaki ortak alana gittim ve ‘BENİ ÇAĞIRIYORDUN SELO, GELDİM” dedim. O benim oraya gideceğimi tahmin etmediğinden BENİ GÖRÜNCE KORKTU ve panikleyerek ‘HOCAM MÜŞTERİLER VAR, İSTERSENİZ İÇERİDE KONUŞALIM” dedi. Bunun üzerine SELAHATTİN AYDOĞDU’YA ÖNCE BİR YUMRUK ATTIM VE HEMEN SONRA DA KENDİSİNİ TOKATLADIM.

Aydoğdu: Fatih Terim, 00.15 sıralarında damatları ve ismini bilmediğim biri ile gelerek, “BEN GELDİM” dedi ve BANA SALDIRDI, YUMRUK ATTI.

A>ydoğdu: Fatih Terim beni darp etti, şikayetçiyim

Terim: Benim ana olaya ilişkin telefonda ettiği hakaret dışında bir şikayetim yoktur. OLAY YERİNDE BANA HERHANGİ BİR MÜDAHALE OLMADI.

Aydoğdu: Beni telefon ile tehdit eden, iş yerime gelerek iş yerimi basan, BANA YUMRUK ATAN, BENİ DARP EDEN VE BANA HAKARET EDEN FATİH TERİM‘DEN ve beraberinde benim iş yerime gelerek iş yerimde bulunan masa ve sandalyelerimi kırarak zarar veren, bana sandalye fırlatan, iş yerimi basan Ahmet Baran Çetin, Volkan Bahçekapılı ve ismini bilmediğim 1.65 boylarında sakallı 50-55 yaşlarındaki şahıstan DAVACI VE ŞİKAYETÇİYİM.

İllegal Futbol

 

 

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu