GündemSon Dakika

Rıdvan Dilmen Çarpıcı Açıklama; ” Savcılığa Gideceğim”

Rıdvan Dilmen

Rıdvan Dilmen Başakşehir –  Rizespor Maçında Yaşanan Olaylardan Dolayı Savcılığa Gideceğini Açıkladı

Medipol Başakşehir’in baz futbolcuları Rizespor deplasmanından dönüşte A Spor muhabirlerini darp etmiş ve 3 futbolcu maç, 1 futbolcu da para cezasına çarptırılmıştı. Yaşanan olayları sert bir şekilde yorumlayan Rıdvan Dilmen ve Mehmet Demirkol’a Medipol Başaklehir’in Fenerbahçe ile oynadığı maçta taraftarlar açtıkları pankartla gönderme yapmıştı. Bugün TRT Spor’da konuşan Rıdvan Dilmen açılan pankart hakkında konuştu.

Rıdvan Dilmen ; ” 6222’ye Göre Bu Suç, Yarın Savcılığa Gideceğim”

“Medipol Başakşehir tribününde Mehmet Demirkol ve benimle ilgili maç öncesi ve sonrası pankart açıldı. Bunun sorumlusu açanlar değil, Göksel Bey’dir. Gerçi eski arkadaşıyım, öyle dedi. Ne yapalım öyle kalalım o zaman. Burada demeli ki ” Arkadaşlar bu pankart ne oluyor?” ben gerçi şunu söyleyeyim arkadaşlara da, yarın savcılığa gideceğim o pankartla ilgili 6222’den suç duyurusununda bulunacağım. Ben ve Mehmet Demirkol ile ilgili ahlaksızca, saygısızca astıkları pankartlarla ilgili savcılığa gerekli başvuruya yapacağım” dedi.

Tayyip Bey’i Hindistan’dan Aradım

Rıdvan Dilmen, ” Tayyip bey’le görüştüm. Göksel Gümüşdağ ile ilgili bir şey söylemedi. Ülkenin önemli meseleleri var. Bu tür şeylerle ilgilenecek durumda değil. Hindistan’dayken mesaj atmıştım. Uçakta aradı. Futbol oynadığı kulüp Erokspor 3.lig’e yükselmişti. O haberi verdim. Başakşehir-Beşiktaş maçı oynanıyordu, 22.dakikaydı. 3-0 deyince çok şaşırdı” dedi.

Tayyip Bey Böyle Şeyleri Sevmez

Dilmen, ” Durumdan vazife çıkarıyorlar. Rize- Başakşehir maçında hakem Başakşehri lehine penlatı çaldı. Başakşehir Tayyip bey’in akrabası Göksel Bey’in takımı. Sonra düşündü Rize de Servet bey’in (Yardımcı) Tayyip Bey’in takımı. Bir dakika sonra onlara da penaltı verdi. İyi izleyin o penalıyı verirken 20 saniye düşündü. Hakemleri de bu duruma getirdik. Tayyip Bey böyle şeylere karışmaz. Sevmez de. Rize 2-3 kez düştü onun döneminde.” dedi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu