FutbolGündem

Sadri Şener önce Galatasaray’ı bombaladı sonra Fenerbahçe’yi hedef aldı!…

Sadri Şener önce Galatasaray’ı bombaladı sonra Fenerbahçe’yi hedef aldı!… Galatasaray’ı bombalayan Sadri Şener, dün de seyircisiz maç cezası alan Fenerbahçe’yi hedef aldı.

HTSpor’un haberine göre, Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, ‘şike süreci’ ile birlikte araları açılan Fenerbahçe’ye ses getirecek göndermelerde bulundu. Önceki gün Galatasaray’ı Dubai Şeyhi’ne benzeterek “Yakında tüm takımı satın alırlar” diyen Şener, şimdi de sarı – lacivertli kulübe UEFA’dan gelen seyircisiz maç oynama cezası ve 1 yıl kupalardanmen cezasının 2 yıl ertelenmesiyle ilgili Habertürk’e açıklamalarda bulundu. “Fenerbahçe zaten UEFA’da sıkıntılı” diye sözlerine başlayan Şener, “UEFA’nın affı ve şakası yoktur. Devameden bir şike süreci de var. Sabırla beklemeye devamediyoruz” dedi.

‘1461 TRABZON’U KUTLUYORUM’

Sadri Şener, 1461 Trabzon’un Fenerbahçe’yi sahasında 3-2 mağlup etmesiyle ilgili olarak da, “Harika bir işe imza attılar. Kutluyorum onları. Hepsine 10’ar bin TL prim verdim. Hak ettiler çünkü” ifadelerini kullandı.

‘GALATASARAY YİNE KAR EDECEK’

Trabzonspor’un hisse senetlerinin satışıyla ilgili de değerlendirmelerde bulunan Sadri Şener, “Bankada o hisse senetleri süs diyemi duruyor! Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe de satıyor hisselerini, bunlar normal şeyler. Galatasaray, yüzde 49’unu sattı. Yine sermaye artırımına gidecekler ve yeniden kar edecekler. Bu kadar eleştiriye gerek yok, insanlar bu işleri bilmeden konuşuyorlar. Ayrıca 3-4 aydırmaç kazanamıyorduk. Kasaya beş kuruş para girmediğini de hatırlatmakta sanırımfayda var” şeklinde konuştu.

 

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu