Futbol

Samet Aybaba, Fikret Orman’a açtığı davayı geri çekti!..

Samet Aybaba, Fikret Orman’a açtığı davayı geri çekti!..

Medical Park Antalyaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, hakkında medyada yer alan bazı ifadeleri nedeniyle Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’a açtığı davayı geri çekti.

HTSpor’un haberine göre, Samet Aybaba‘nın avukatı Şükrü Sedat Vargılı, yaptığı açıklamada, “Bu 3 oyuncu (Sinan Kurumuş, Gökhan Süzen ve Dentinho) nasıl transfer edildi, bunları bana kamuoyu önünde söyletmesin. Açıklarsam insan yüzüne bakamaz” ifadeleri nedeniyle açtıkları davayı, başkan Orman’ın bu ifadeleri kullanmadığını belirtmesi üzerine üzerine geri çektiklerini bildirdi.

Kasıtlı olarak kamuoyunda yanlış kanı ve düşünce uyandıran birtakım değerlendirmelere gidilmesi nedeniyle kişilik haklarına saldırı oluştuğundan, dava açtıklarını vurgulayan Vargılı, “Ancak dava sürecinde saygın Beşiktaş camiasının başkanı Fikret Orman tarafından verilen 02.09.2013 tarihli cevap dilekçesi ile davaya konu edilen ve kişilik haklarına saldırı oluşturan röportajın verilmediği ve ilgili beyanlarda bulunulmadığı savunulmuştur” ifadelerini kullandı.

Fernandes’den Samet Aybaba’ya sert cevap; Büyük Kulüp, Küçük Hoca

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu