FutbolFutbolda ŞiddetGündemŞike ÇetesiŞike DedikodularıŞike Dosyaları

Şike iddianamesinde şok detaylar; Fenerbahçe’den Gökdeniz için Olgun Peker’e 100 bin dolar

Şike iddianamesi okundukça ortaya şok detaylar ve iddialar çıkıyor. Fenerbahçe’nin transfer etmediği halde Gökdeniz Karadeniz için Olgun Peker’e 100 bin dolar transfer parası verdiği ileri sürüldü.

401 sayfalık iddianamede Olgun Peker’e ait Refleks Menajerlik şirketinde yapılan aramada ele geçen bazı belgeler yer aldı. Aramalarda Gökdeniz Karadeniz’in 2004-2005 sezonu için Fenerbahçe Spor Kulübüne transferi ile ilgili olarak Olgun Peker ve Aziz Yıldırım arasında imzalanan bir transfer sözleşmesi ele geçti.

Birçok spor kulübünden Refleks Menajerlik isimli şirkete yapılan ödemeleri gösteren belgeler ile bazı futbolcuların imzaladığı senetlerin ele geçirildiği aramada Olgun Peker’in yetkisiz olarak menajerlik faaliyeti yürüttüğü dile getirildi.

Şike iddianamesinde Gökdeniz Karadeniz’in Fenerbahçe Spor Kulübü’nde hiç oynamadığı buna rağmen ele geçen sözleşmeyle bağlantılı olarak Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından Olgun Peker’e bu transfer karşılığında 100 bin dolar ödeme yapıldığı tespitine yer verildi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu