GündemŞike ÇetesiŞike DedikodularıSon Dakika

Şike soruşturması son dakika! Emre Belözoğlu ve Sinan Engin ifade veriyor

Şike soruşturması kapsamında Fenerbahçeli futbolcu Emre Belözoğlu ile yorumcu Sinan Engin ifade veriyor.

Emre Belözoğlu emniyette, Engin adliyede… / Şike son dakika haberleri…

Şike operasyonunda gün hareketli başladı. Fenerbahçeli futbolcu Emre Belözoğlu ile Beşiktaş’ın eski futbolcusu ve idari menajeri Sinan Engin ifade veriyor.

Fenerbahçe’nin Ankaragücü’nü 6-0 yendiği maç öncesinde Başkent ekibinin genç futbolcusu Kağan Söylemezgiller’e cep telefonu ile mesaj gönderdiği ileri sürülen Emre Belözoğlu Organize Suçlar’da ifade veriyor. Milli futbolcunun gözaltına alınabileceği de iddia ediliyor.

Emre Belözoğlu, 13 Mayıs 2011 tarihinde kendisi gibi Ahmet Bulut’un menajerlik şirketine kayıtlı olan Ankaragücü futbolcusu Kağan’a “Oğlum Kağan. Emre Abin ben. Aldırıyorum seni buraya. Sakın zorlamayın he. Kavga ettirme beni başkanla” yazılı bir mesaj attığı iddia edilmişti. Emre’nin mesajı Ekrem Okumuş’un telefonundan gönderdiği belirtiliyor. Okumuş’un aynı gün Emre’nin akrabası olan Volkan Bahçekapılı ile yaptığı görüşmede “Emre yazdı işte onlar var bibiem de” diyerek mesajı kendi telefonundan Emre’nin çektiğini söylemesi yapılan dinlemelere takıldı.

Hatırlanacağı gibi Trabzon Milletvekili Kemalettin Göktaş ilk olarak iddiayı ortaya atan isim olmuş, ardından Ankaragücü Başkanı Ahmet Gökçek de , Kağan Söylemezgiller’e şike teklif edildiğini ileri sürmüştü.. Menajer Ahmet Bulut’un da ortağı olan Ekrem Okumuş mesaj attığı iddiasını doğrulamış ve ”Olaylardan Emre’nin haberi yok. Bu bir şakaydı” itirafında bulunmuştu.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu