Gündem

Şok! Mehmet Ali Aydınlar, Göksel Gümüşdağ ve Lütfi Arıboğan istifa etti

Mehmet Ali Aydınlar istifa etti! TFF seçimi 27 Şubat’ta… Mehmet Ali Aydınlar, Göksel Gümüşdağ ve Lütfi Arıboğan istifa etti! Türkiye Futbol Federasyonu’nda büyük deprem. TFF’nin tepesindeki üç isim istifa etti!

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, 1. Başkan Vekili Göksel Gümüşdağ ve 2. Başkan Vekili Lütfi Arıboğan istifa etti. Mehmet Ali Aydınlar istifa sonrası açıklama yapmazken TFF’nin internet sitesinden kısa bir açıklama yapıldı. Açıklamaya göre istifaların ardından Türkiye Futbol Federasyonu 27 Şubat’ta seçimli genel kurul kararı aldı. 27 Şubat’taki seçime kadar başkanlığa Hüsnü Güreli vekalet edecek.

TFF Yönetim Kurulu, dün yaptığı 3.5 saatlik toplantının ardından yola devam etme ve istifa etmeme kararı almıştı. Dünkü toplantıda alınan karara, Kulüpler Birliği’nin desteğine rağmen bugün Mehmet Ali Aydınlar ve ekibinin istifa kararı alması şaşkınlıkla karşılandı.

TFF’nin internet sitesinden yapılan açıklamada İcra Kurulu’nun bugün yaptığı toplantı sonucunda “Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, TFF 1.Başkanvekili Göksel Gümüşdağ ve TFF 2.Başkanvekili Lutfi Arıboğan görevlerinden istifa ettikleri belirtildi. Açıklamada Yönetim Kurulu ve tüm kurulların genel kurula kadar görevlerine devam edeceği vurgulandı.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu