FutbolGündem

Şükrü Ergün; Karanlıkta, Kadıköy’de alınan kupa, psikolojik üstünlüğün kanıtıdır!..

Şükrü Ergün; Karanlıkta, Kadıköy’de alınan kupa, psikolojik üstünlüğün kanıtıdır!.. Galatasaray Basın sözcüsü ve yönetim kurulu üyesi Şükrü Ergün’den çarpıcı açıklamalar.

Radyospor’da Senad Ok ile Haber Merkezi programına katılan Ergün, Beckenbauer’in Drogba ile ilgili açıklamalarından, Fenerbahçe derbisine kadar pek çok konu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

İşte açıklamalar…

KARANLIKTA ALINAN KUPA

“Psikolojik üstünlüğe inanmıyorum. Fenerbahçeli dostlarımızın çıkardı bir şey bu. Belki bir dönem şanssızlık olabilir. Ama o dönem geçti. Bu sefer Kadıköy’de galibiyet olabilir. Karanlıkta, Kadıköy’de alınan kupa kupa psikolojik üstünlüğün kanıtıdır herhalde”

DROGBA’NIN GOLÜ İÇİNDE KALDI HERHALDE?

“Beckenbauer neden böyle açıklamalar yaptı bilmiyorum. Gündemi mi değiştirmek istedi. Bir kıskançlık mı var? Yoksa Bayern’e Drogba’nın attığı gol içinde mi kaldı? Bilemiyorum. Ayıp etti. Kendini rezil etti. Benim için idol futbolculardan biriydi. Ama bu imaj artık dağıldı”

DROGBA TEKNİK DİREKTÖR OLABİLİR

“Drogba’yı mümkün olduğunca takımda tutmayı amaçlıyoruz. Futbolcu, motivatör belki de ileride teknik direktör. Kaybedilmemesi gereken bir değer”

EN GÜÇLÜ ADAY GALATASARAY

“İyi bir kadromuz var. Biraz geride kalmamız çalkantılı geçirdiğimiz dönem ve yabancı sınırlaması ile alakalı. Galatasaray, şampiyonluğun en büyük adayıdır”

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: