FutbolFutbolda ŞiddetGündemŞike ÇetesiŞike DedikodularıŞike Dosyaları

TFF Başkanı Aydınlar; Şampiyonlar Ligi’ne katılmamayı Nihat Özdemir istedi

Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar Telegol programında çok çarpıcı açıklamalar yaptı. Mehmet Ali Aydınlar, “Şampiyonlar Ligi’ne katılmamayı Nihat Özdemir istedi!” dedi.

Telegol programına telefonla bağlanan Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, Fenerbahçeli yöneticilerin yaptıkları açıklamalarla Futbol Federasyonu’nu  zan altında bıraktığını ifade ederek şöyle konuştu; Bu yazı TFF’ye geldiğinde kulüp başkanları ile toplantı halindeydik.

Ve Fenerbahçe Başkanvekili Nihat Özdemir ve Asbaşkanı Ali Koç da toplantıdaydı. Biz toplantıdan çıktık ve yazının İngilizcesini Ali Koç’a, Türkçesini de Nihat Özdemir’e verdim. Bu yazıyı okuduktan sonra Nihat bey, yanımda iki tane daha arkadaş var, bu olay 4 kişi arasındadır. Nihat bey “tamam başkan bu yazıyı geldikten sonra biz şimdi karar alıp, katılmama kararını vereceğiz dedi.

TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar sözlerine şöyle devam etti;

Ertesi gün Fenerbahçe’den bir yazı geldi. O gün hem sabah hem de öğleden sonra Fenerbahçe yöneticileri ile tekrar konuştuk. UEFA’ya da verdiğimiz cevapta sürecin kısıtlılığı nedeniyle Fenerbahçe karar verememiştir. Dolayısıyla Fenerbahçe’yi Şampiyonlar Ligi’ne gelmekten biz men ediyoruz dedik. Ve öpüşerek ayrıldık. Hatta ben Nihat Özdemir’e dedim ki “Yarın birinin Cenevre’ye gitmesi lazım.UEFA ile görüşün” dedim. Katılmamayı isteyen Nihat Özdemir’dir.”

 

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
%d