Fulya DosyasıFutbolGündem

TFF’de sürpriz ziyaret; Erzik ve Demirören buluştu

UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören’in görüşmesi sona erdi.

Şike yargılaması konusunda sona yaklaşılması ve UEFA asbaşkanı Şenes Erzik’in bugün sürpriz bir şekilde Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören’le bir araya gelmesi futbol camiasını heyecanlandırdı. Sporx.com’un özel haberine göre, bu sürpriz ziyaretin şike konusunda “UEFA’dan ne karar çıkacak ?” diye beklenilen bir dönemde gerçekleşmesi medyayı da heyecanlandırdı.

TFF Başkanı Yıldırım Demirören’le yaklaşık 20 dakika görüşen Şenes Erzik, görüşme sonrası sporx.com’a, “Önemli ve yeni bir şey yok. Rutin bir görüşmeydi. Federasyon başkanımız ve yönetici arkadaşlar milli maç için Portekiz’e gitmeden beş on dakika sohbet ettik, o kadar. Altında bir şey aramayın. Bazı arkadaşlan Şenes Erzik kayıplarda diye yazıp çiziyor, her nedense. Biz buradayız, kayıp filan değiliz” açıklamasını yaptı.

UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik, “Platini’den gelen bir yazı olmuş ?” sorusuna, “Evet bende duydum, ama öyle bir şey yok. Kaldı ki bu konu ile ilgili bugüne kadar ne konuştum ne de konuşurum” cevabını verdi. Bu arada UEFA’nın TFF Tahkim Kurulu’nun şike dosyası konusunda haftaya vereceği nihai kararın ardından Türkiye ile gili dosya konusunda kararını vereceği öğrenildi.

Bu arada TFF eski başkanvekili Göksel Gümüşdağ’ın da uzun bir aradan sonra Futbol Federasyonu’na gelerek başkan Demirören’le görüşmesi dikkat çekti.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu