FutbolGündemŞike ÇetesiŞike DedikodularıŞike Dosyaları

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ifade verdi

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ifade verdi… Şener, Fenerbahçeli Avukatlar Derneği’nin hakkında yaptığı suç duyurusu nedeniyle Trabzon’da savcıya ifade verdi.

Başkan Sadri Şener, takımıyla birlikte Eskişehir’e gitmeden önce kulüp avukatı Nusret Yılmaz’la birlikte Trabzon Adliyesi’ne gitti. Ajansspor’un haberine göre, Cumhuriyet Savcısı Yüceler Aslan’a yaklaşık yarım saat ifade veren Başkan Şener, çıkışta, “Fenerbahçeli Avukatlar Derneği’nin şikayeti sonucu savcı beni çağırdı ve ifademi aldı. Şike soruşturması başladığı günden itibaren böyle işlerle uğraşıyoruz” dedi.

ŞİKAYET KONUSU

Fenerbahçeli Avukatlar Derneği, Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ve takımın eski teknik direktörü Şenol Güneş hakkında, ”Basını aracı kullanmak suretiyle Trabzonspor taraftarı ve halkını kışkırtmak, bunun için örgütlü ve planlı bir şekilde hareket etmek, Trabzonspor ile Fenerbahçe arasındaki lig yarışını sokak hareketlerine kaydırarak kaos çıkarmayı hedeflemek” suçundan ceza davası açılması istemiyle İstanbul’da suç duyurusunda bulunmuştu.

BAŞKAN YALNIZ BIRAKMADI

Bu arada Başkan Sadri Şener, Eskişehir’e gitti. Şener’in 30 günlük hak mahrumiyeti cezasının henüz bitmemesi nedeniyle Eskişehirspor maçını izleyemeyeceği ancak ilk deplasman seyahatinde Tolunay Kafkas ve takıma moral vermek için Eskişehir’e gittiği, buradan da İstanbul’a geçeceği belirtildi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu