FutbolGündemTransfer

Trabzonspor’dan Beşiktaş’a ret!..

Trabzonspor’dan Beşiktaş’a ret!.. Trabzonspor Başkan Yardımcısı Sebahattin Çakıroğlu: “Ben böyle bir şey duymadım. Bizim bilgimiz dahilinde değil. Tolga’ya böyle bir parayı da ancak şaka olarak kabul edebilirim” diye konuştu.

Milliyet Gazetesi’nin haberine göre, Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Sebahattin Çakıroğlu, kalecileri Tolga Zengin için Beşiktaş ile 3 milyon euroya anlaştıklarına yönelik haberlere ilişkin olarak, “Ben böyle bir şey duymadım. Bizim bilgimiz dahilinde değil. Tolga’ya böyle bir parayı da ancak şaka olarak kabul edebilirim ” dedi.

Çakıroğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Tolga Zengin’in kaptanları olduğunu belirterek, “Trabzon, Trabzon halkı, Trabzonspor için Tolga’nın maddi değerinden önce manevi değeri çok yüksektir” diye konuştu.

Tolga’nın, Türkiye’nin ve Avrupa’nın en iyi birkaç kalecisinden biri olduğu vurgulayan Çakıroğlu, ” Kendi fikirleri de bizim için çok değerlidir. Eğer Tolga’nın transferi bir gün olacaksa bu çok ciddi rakamlarla olabilir. Öyle 3 milyon euro gibi komik rakamlarla biz bunu ancak şaka olarak kabul ederiz” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu