FutbolGündem

Türkiye Kupası 1. tur maçlarını yönetecek hakemler açıklandı!..

Türkiye Kupası 1. tur maçlarını yönetecek hakemler açıklandı!.. Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu’ndan yapılan açıklamaya göre, 10 Eylül Çarşamba günü oynanacak 34 maçta görev yapacak hakemler açıklandı…

Türkiye Kupası 1. tur maçlarını yönetecek hakemler açıklandı!.. Ajansspor’un haberine göre, Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu’ndan yapılan açıklamaya göre, 10 Eylül Çarşamba günü oynanacak 34 maçta görev yapacak hakemler şöyle;

14.30 Serhat Ardahanspor – Sebat Proje Trabzon Akçaabat: Cihat Çelikdağ

14.30 Tatvan Gençlerbirliği – Yeni Diyarbakır: Batuhan Gültek

14.30 Arhavispor – Bayburt Grup Özel İdare: Taner Ağıç

14.30 Van Büyükşehir Belediyespor – Batman Petrolspor: Niyazi İzgören

15.00 12 Bingölspor – Dersimspor: Serhat Aslan

15.00 Erzincan Refahiyespor – Sivas 4 Eylül Belediyespor: Şahin Berker

15.00 Erzin Belediyespor – Osmaniyespor: Onur Salık

15.00 Payas Belediyespor 1975 – Kırıkhanspor: Hüdaverdi Savcı

15.00 Mardinspor – Cizrespor: Lütfullah Aslan

15.00 Nevşehir Gençlikspor – Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor: Volkan Okur

15.00 Niğde Belediyespor – Kayseri Şekerspor: Yakup Bakır

15.00 Sinopspor – Çankırıspor: Osman Ender Bulut

15.00 Arsinspor – Büyükşehir Belediye Erzurumspor: Harun Toplar

15.00 Sorgun Belediyespor – Etimesgut Belediyespor: Cihat Sizer

15.30 Halide Edip Adıvarspor – Gaziosmanpaşa: Müjdat Duman

15.30 İstanbul Güngörenspor – Çatalcaspor: Sertan Bakan

15.30 Anadolu Üsküdar 1908 – Beyköy Belediyespor: Ömer Tolga Güldibi

15.30 Tuzlaspor – Darıca Gençlerbirliği: Burak Olcar

15.30 Sandıklıspor – Kızılcabölükspor: Şevket Şimşek

15.30 Sakaryaspor – Sancaktepe Belediyespor: Evren Atış

15.30 68 Yeni Aksarayspor – Karaman Belediyespor: Uğurcan Tozlu

15.30 Derincespor – Beylerbeyi: Hidayet Yasir Çimen

15.30 Ankara Demirspor – Adliyespor: Aytaş Coşar

15.30 TUTAP Şekerspor – Çorum Belediyespor: H. Hüseyin Yıldırım

15.30 Gölcükspor – Maltepespor: Seser Tuna

15.30 Manavgatspor – Denizli Büyükşehir Belediyespor: Hasan Ertuğan

15.30 Kemer Tekirovaspor – Bucak Belediye Oğuzhanspor: Veli Karakaya

15.30 Tire 1922 – Bergama Belediyespor: Melih Gündoğdu

15.30 Bartınspor – Zonguldak Kömürspor: Gürel Uzuner

15.30 FBM Makina Balçova Yaşamspor – Çine Madranspor: Alper Oran

15.30 Orhangazispor – Yeşil Bursa: Aykor Karaca

15.30 Dardanelspor – Ayvalıkgücü Belediyespor: Erkoç Doğan

15.30 Eyüpspor – Silivrispor: Gökhan Esen

15.30 İstanbulspor – Tekirdağspor: Turgut Doman

Bağlantılar
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı