FutbolFutbolda ŞiddetGündemŞike ÇetesiŞike DedikodularıŞike Dosyaları

Uğur Dündar’ın Mehmet Ali Aydınlar’ı kızdıracak iddiaları!..

NationalTurk’un haberine göre, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığından istifa ettikten sonra Fenerbahçe Yönetimi’ne hodri meydan diyen Mehmet Ali Aydınlar ile ilgili sarı-lacivertli kulübün eski ikinci başkanı Uğur Dündar, çarpıcı bir iddia ortaya attı.

NTV SPOR RADYO’da yayınlanan ve Bülent YÜKSEL’in sunduğu 13 programına konuk olan Uğur Dündar’ın iddiası, Mehmet Ali Aydınlar’ı çok kızdıracak nitelikte..

İşte Uğur Dündar’ın şok sözleri;

Geçenlerde çocuklarımı karşılamak üzere havaalanına gittim. Dış hatlar terminalinde, yolcuların çıkış yaptığı bölümde bir kafede oturuyorum.. Orada bir eczane var, eczaneye uğradım selpak aldım. Yandaki dükkanlardan birinden, sahibi olduğunu zannettiğim bir kişi çıktı “ağabey ne olacak bu Fenerbahçe’nin hali” diye sordu. Ben de “kardeşim görüyorsun işte yargıya intikal etti, karmaşık bir süreç var, bakalım takip edelim nasıl bir sonuç çıkacak hep birlikte göreceğiz” dedim.

“Peki Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı hakkında ne düşünüyorsun” diye sordu. “Çok çelişkili açıklamalar yaptığı kanaatindeyim” dedim. “Bak abi sana bir olay anlatayım” dedi ve aynen şu ifadeleri kullandı, ben de size aktarıyorum; “Federasyon başkanı bu olay patlak verdikten hemen sonra yurt dışına gidiyordu. Kendisinin Fenerbahçeli olduğunu biliyorum, ben de Fenerbahçeli’yim, arkasından koştum; “Başkanım ne olacak Fenerbahçe’nin hali” diye sorduğumda bana aynen şu cevabı verdi” dedi..

Aynen aktarıyorum ben de: “Ya Fenerbahçe ilk defa yapmıyor ki bunu hep yapar..” demiş Federasyon Başkanı.. Size aynen aktardım, Mehmet Ali Bey o dükkan sahibine “Fenerbahçe bunu hep yapar” demiş. “Adamın dediklerine inanalım” demiyorum ama Mehmet Ali Bey’in bu tutarsızlıklarını, manevralarını gördükten sonra “asla böyle bir şey dememiştir” de diyemem..

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu