FutbolGündem

Ünal Aysal’dan transfer ile ilgili flaş açıklamalar!..

NationalTurk’ün haberine göre, yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray’da Başkan Ünal Aysal, Farfan, Gökhan İnler, Kerim Frei ile görüştüklerini açıkladı. Basketbolda da Spanoulis ve Zaza Paculia gündemde.

LİG TV’de çıktığı canlı yayında transfer hakkında bilgiler veren Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Schalke’nin Perulu yıldızı Farfan’ın transferi için girişimleri olduğunu belirterek “İlgileniyoruz. Transferinde belirli bir mesafe aldık” dedi.

Ünal Aysal, Gökhan İnler hakkında ilk kez net bir ifade kullandı. Teknik direktör Fatih Terim’in listesinde Gökhan İnler’in olduğunu ifade eden Aysal, “Hocamız Gökhan İnler ile ilgili” diye konuştu. Burak Yılmaz ile ilgili kendilerine yazılı bir teklifin gelmediğini dile getiren Aysal, “Umut Bulut’u şu veya bu şekilde camiaya kazandırmak istiyoruz. Kerim Frei ile de ilgileniyoruz. Ben Sneijder’in ayrılacağına ihtimal vermiyorum. Quaresma ilgi alanımızda değil. Arda’yı gönlümüzden silmedik. Döneceği yer yine Galatasaray, anlaşma zemini bulursak neden olmasın” ifadelerini kullandı.

Ünal Aysal, basketbolda takıma yapacakları transferle ilgili olarak; “En son 2 gün içinde Vassilis Spanoulis ve Zaza Pachulia isimleri gündemimizde. Vassilis Spanoulis ile ilgilendiğimiz doğru ama parası çok. Oturup pazarlık yapacağız” dedi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu