FutbolGündem

Volkan Ballı; Fenerbahçe’ye ihanet edildi

Alex’in Fenerbahçe’den ayrılmasının yankıları devam ederken, kulübün eski idari menajeri Volkan Ballı, Aykut Kocaman’a saldıran, su şişesini fırlatan Emre’nin onursuzca gönderilmediğini, Fenerbahçe’nin Alex’i yalnızlaştırıldığını söyledi.

Milliyet Gazetesi’nin haberine göre, Alex ile birlikte uzun süre Fenerbahçe’de çalışan takımın eski idari menajeri Volkan Ballı, Radyospor’a yaptığı açıklamada Alex olayının iç yüzünü anlattı.

İşte Volkan Ballı’nın açıklamaları:

“Alex’in gitmesi Fenerbahçe tarihi için kara bir lekedir. Sayın başkanı uyardık. Herkesi kucaklayın dedik. Aziz Yıldırım tüm bu uyarılara rağmen, televizyonlarda insanlara saldırmaya ve karalamaya devam etti. Bana da çok ağır hakaretlerde bulundu. Sayın Başkan’ın yapması gereken Alex’i, Aykut Kocaman’ı, beni ve herkesi kucaklaması gerekiyordu ama yapmadı.”

Alex’i 2 yıldır göndermeye çalışıyorlar

“Bugün Alex konusunda alınan karar sadece Aykut Kocaman ve Alex’e bağlanamaz. Bu 2 yıl öncesinde başlayan bir süreç. Bunu çok iyi biliyorum. Alex, geride kalan 2 yıl içinde çok iyi oynadığı için gönderilemedi. Fenerbahçe tarihinde parasını alıpta karşılığını veren ender futbolcuların başında Alex geliyor. İnsanlara sürekli iftira atıyorlar. Bu iftiralar kendilerine yapıldığı zaman pişmiş kelle gibi sırıtıyorlar. Bana, Alex’e herkese iftira atıyorlar ama halkı kandıramazlar. Fenerbahçe taraftarı, Fenerbahçe’nin gerçek düşmanları kimler sorgulasınlar.”

Fenerbahçe’ye ihanet edildi

“Alex’e yapılan onursuzca yapılan muameleyi kabullenemiyorum. Aynı şey Aykut Kocaman’a yıllar önce yapıldı. Fenerbahçe’ye o gün nasıl ihanet edildiyse bugünde ihanet edildi. Uzun zamandır diyorum ki; Fenerbahçe taraftarı, gerçek hayini, düşmanı göremiyor. Geçtiğimiz sene Bursa’da Fenerbahçe soyunma odasında yaşananları çıkıp açıklasınlar. Fenerbahçe’de Alex’i itibarsızlaştırmak için basına haber servis etmesinler. Ben yalancılığa ve karalama kampanyalarına isyan ediyorum.”

 

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu