FutbolGündem

Ziraat Türkiye Kupası’nda heyecan çarşamba günü başlıyor; İşte program!..

Ziraat Türkiye Kupası’nda heyecan çarşamba günü başlıyor!.. Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 1. tur maçlarının programı belli oldu.

Hürriyet Gazetesi’nin haberine göre, Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, 11-12 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek 1. tur müsabakalarının programı şöyle:

11 Eylül Çarşamba;

15.00 Beylerbeyi – Anadolu Üsküdar 1908 (Beylerbeyi 75. Yıl)
15.00 Tuzlaspor – Localtime Fatih Karagümrük (Tuzla Belediye Sahası)
15.00 Sancaktepe Belediyespor – İstanbulspor (Sancaktepe Belediyesi Hakan Şükür)
15.00 Çıksalınspor – Maltepespor (Vefa)
15.00 Ümraniyespor – Silivrispor (Ümraniye Belediye İlçe)
15.00 Darıca Gençlerbirliği – Kocaelispor (Darıca İlçe)
15.00 Derince Belediyespor – Sakaryaspor (Derince Belediye Doğal Çim)
15.00 Bursa Nilüferspor – Orhangazispor (Nilüfer)
15.00 Ankara Demirspor – Şekerspor (Cebeci İnönü)
15.00 Keçiörengücü – Kırıkkalespor (Ankara Aktepe)
15.00 Adliyespor – Hacettepe (Yenimahalle Hasan Doğan)
15.00 Edirnespor Gençlik – Tekirdağspor (Edirne 25 Kasım)
15.00 Beyköy Belediyespor – Gölcükspor (Düzce 18 Temmuz)
15.00 Armutlu Belediyespor – Yeşil Bursa (Yalova Armutlu İlçe)
15.00 Zonguldak Kömürspor – Bartınspor (Kemal Köksal-Seyircisiz)
15.00 Tosya Belediyespor – Ayancık Belediyespor (İzzet Aksalur)
15.00 Çorum Belediyespor – Ünyespor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
15.00 Merzifonspor – 1930 Bafraspor (Merzifon İlçe)
15.00 Nevşehirspor Gençlik – Sivas Dört Eylül Belediyespor (Nevşehir Gazi)
15.00 Yeşil Kırşehirspor – Yimpaş Yozgatspor (Kırşehir Ahi)
15.00 68 Yeni Aksarayspor – Niğde Belediyespor (Aksaray Atatürk)
15.00 Karaman Belediyespor – Kayseri Şekerspor (Kemal Kaynaş)
15.00 Trabzon Akçaabat Futbol – Arhavispor (Akçaabat Fatih)
15.00 Düzyurtspor – Arsinspor (Yavuz Selim)
15.00 Bayburt Grup Özel İdare Gençlikspor – Iğdır Gençlerbirliği (Bayburt Genç Osman)
15.00 Göle Belediyespor – Erzurum Büyükşehir Belediyespor (80. Yıl Cumhuriyet)
15.00 Belediye Bingölspor – Elazığ Belediyespor (Bingöl Şehir)
15.00 Cizre Basraspor – Tatvan Gençlerbirliği (Cizre İlçe)
15.00 Belediye Vanspor – Siirtspor (Van Atatürk)
15.00 Batman Petrolspor – Girmeli Belediyespor (Batman 16 Mayıs)
15.00 Yeni Diyarbakırspor – Adıyamanspor (Diyarbakır Atatürk)
16.00 Kırıkhanspor – Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Kırıkhan İlçe)
16.00 Osmaniyespor 2011 – Payas Belediyespor 1975 (7 Ocak)
16.00 Ispartaspor – Bucak Belediye Oğuzhanspor (Isparta Atatürk)
16.00 Uşak Sportif Gençlikspor – Denizli Büyükşehir Belediyespor (Uşak 1 Eylül)
16.00 Bergama Belediyespor – Balçova Belediyespor (Bergama 14 Eylül)
16.00 Menemen Belediyespor – Ayvalıkgücü Belediyespor (Menemen Şehir)
16.00 Manavgat Evrensekispor – Tekirova Belediyespor (Evrenseki)
16.00 Kızılcabölükspor – Elibol Sandıklıspor (Doğan Seyfi Atlı)

12 Eylül Perşembe;

15.00 Muş Ovasıspor – Erzincan Refahiyespor (Bingöl Şehir)

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu