FutbolGündem

A Milli Futbol Takımı’nda virüs şoku!..

A Milli Futbol Takımı’nda virüs şoku!.. A Milli Futbol Takım’da Selçuk İnan’dan yayıldığı sanılan virüs nedeniyle birçok futbolcunun hastalandığı ve serumla tedavi edildiği iddia edildi.

Habertürk’ten Feridun Niğdelioğlu’nun haberine göre Selçuk’un taşıdığı bir virüs sonrası Ay-Yıldızlı takımda büyük panik yaşanıyor. Serumların havada uçuştuğu Milli Takım kampında kelimenin tam anlamıyla oyuncular yataklarından bile çıkamıyor. Henüz kaynağı belirlenemeyen bir virüse yakalanan milli yıldızlara, sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez serum takviyesi yapılıyor. Selçuk İnan başta olmak üzere Gökhan Gönül, Arda Turan, Mustafa Pektemek, Olcay Şahan, Mehmet Topal ve Alper Potuk gibi isimler, dünden beri ciddi sıkıntılar yaşıyor ve odalarından çıkmıyor.

Teknik direktör Fatih Terim ise kampta bulunan diğer futbolcuları ‘karantinaya’ alırken, virüs kapan diğer isimlerle birlikte olmalarına ve aynı yemek salonunu kullanmalarına bile izin vermiyor. Büyük bir paniğin yaşandığı Ay-Yıldızlı takımın kampında oyunculara, maç saatine kadar devamlı olarak serum uygulaması yapılarak iyileştirilmeleri için doktorlar seferber olmuş durumda. Andorra maçı sonrası yaşanan sakatlıkların geçtiği ancak yaşanan bu enfeksiyonun, takımı çok etkilediği bildirildi.

A Milli Takım’da Arda Turan ve Gökhan Gönül şoku yaşanıyor. Üst solunum yolunda enfeksiyon bulunan Arda Turan ve Gökhan Gönül’e serum tedavisi uygulandığı bildirildi. Yüksek ateş nedeniyle Ay-Yıldızlı takımla antrenmana çıkmayan iki oyuncunun takımın kamp yaptığı otelde dinlendiği kaydedildi. İki futbolcunun da durumlarının maç saatinde belli olacağı, ancak hastalıkları yoğun seyrettiği için Romanya maçında oynamalarının zor olduğu belirtildi. Arda ve Gökhan’ın oynamama ihtimaline karşın teknik direktör Fatih Terim’in taktik idmanın başında sağ bekte Kayserili genç yıldız Salih Dursun’u, sol kanatta ise Beşiktaşlı Olcay Şahan’ı denediği görüldü.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu