Haber

Arsene Wenger’den Alexis Sanchez’e Mesaj; ” Kontratın Bitmesini Bekle”

Alexis Sanchez Arsene Wenger Arsenal

 

Arsenal’in Patronu Arsene Wenger’den Sezon Sonunda Chelsea’ye İmza Atması Beklenen, Arsenal’in Yıldız Forveti Alexis Sanchez’e Mesaj Gönderdi; “Kontratın Bitmesini Bekle”

Arsenal’de son dönemde kriz yaşayan ve Arsene Wenger’in de bu sorunları çözmek için yardımcı olmaya çalıştığı ama sonuç alamadığı, aynı zamanda kontratının bitmesine çok az bir süre kalan Arsenal’in Yıldız Oyuncusu Alexis Sanchez’in sezon sonu Chelsea’ye imza atacağı spekülasyonların çıkmasından sonra, bunu yalanlamayan Alexis Sanchez için, Arsene Wengere geçen yaptığı basın toplantısında mesaj ileterek “Kontratının bitmesini beklemeliydi.” dedi.

Arsenal’in tecrübeli teknik patronu Arsene Wenger basın toplantısında, “bizler profesyonel futbolcularız. Ben bile kontrat yaptığımda, kontratımın biteceği son güne kadar beklerim ve daha sonra kararımı veririm. Profesyonel bir futbolcu da bunu yapmalıdır. Ama, bir profesyonel futbolcu neden aceleci davranır. Bu tarz davranışlar, insanların size olan güvenini sarsabilir.” dedi.

Arsenal’in yıldız oyuncusu Akexis Sanchez’in  sezon sonu hangi takım ile anlaşma yapacağı hala kesin değil ve Arsenal de kontratının bitmesine 6 ay kaldığı biliniyor. İki takım ile ismi anılan Alexis Sanchez’in ne zaman karar vereceği merakla bekleniyor. Aynı zamanda, Arsenal yönetimi yıldız oyuncu ile herhangi bir kontrat yenilemeye gitmediği de daha önceden biliniyordu.

 
Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu