DünyaFutbolGündemSon Dakika

Arsenal Jesti, Arsene Wenger’e Transfer Dönemi İçin 200 Milyon £

Arsenal Arsene Wenger

Arsenal’in Gelecek Sezon İçin Büyük Jesti Şaşırttı, Arsene Wenger’e Yaz Transfer Dönemi İçin 200 Milyon £ Ayıracağı Açıklandı

Arsenal’in kötü gidişatının suçlusu olarak görülen Arsene Wenger’e Arsenal’dan hem destek hem jest geldi. Son haftalarda alınan kayıplar ile Arsenal’in Şampiyonlar Ligi’ne girememe durumu ve Yıldız oyuncuların Alexis Sanchez gibi oyuncuların takıma küstürülmesinden rahatsız olan taraftar ve medya bu gidişata tepki gösterirken. Bugün Arsenal yönetiminden büyük bir jest geldi.

Arsenal Yönetimi; “Arsene Wenger’e Transfer Dönemi İçin 200 Milyon£”

Arsenal Yönetimi bugün açıklamasında, Arsene Wenger’in iki yıl daha kontratı olduğunu ve bu iki yılda Arsenal yönetimi olarak destek verecekleri, bu sezon sonunda başlayacak olan yaz transfer dönemi için yönetim olarak Arsene Wenger’e 200 Milyon£ bütçe ayrılacağı belirtildi.

Arsene Wenger’in Listesinde Sürpriz İsimler Var

Arsenal’in 67 yaşındaki tecrübeli teknik patronu Arsene Wenger’in gelecek sezonun kadrosunda görmek istediği sürpriz isimlerinden biri Lyon’da oynayan genç oyuncu Alexandre Lacazette. Arsenal ayrıca Wilfried Zaha için düğmeye bastığı öğrenildi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu