DünyaMagazinSon Dakika

Alexis Sanchez’den Spekülasyonlara ‘Savaşçı’ Cevabı

Arsenal Takım Antremanı Arsene Wenger Alexis Sanchez ile konuşurken

Alexis SAnchez’den Spekülasyonlara ‘Savaşçı’ Cevabı İle Son Noktayı Koydu.

Alexis Sanchez kendisi hakkında çıkan spekülasyonlara İnstagram hesabından yanıt verdi; ” Bir savaşçı, nefret için kavga etmez. Eğer, nefretin arkasında aşk yoksa” diyerek. Arsenal forması altında ki sevinçlerini gösteren anları paylaştı.

Peki Alexis Sanchez ve Arsenal Arasında Neden Soğuk Sular Esiyor?

Alexis Sanchez’in daha 1 senelik kontratı olmasına rağmen, Arsenal yönetimi tecrübeli yıldız oyuncu ile hala sözleşme yenilememesi Alexis Sanchez’i kıran bir durum oldu. Arsenal yönetimi ve Arsene Wenger hala sözleşme yenilemediği yıldız oyuncuyu ayrıca Liverpool ile yapılan son maç da forma şansı vermemesi. Alexis Sanchez için bardağı taşıran son damla oldu.

Alexis Sanchez için Çıkan Spekülasyon Haberler ise;

Alexis Sanchez için çıkan spekülasyonlar ise, yıldız futbolcunun Paris Saint- German ile anlaştığı yönündeydi. Bu spekülasyonlara son noktayı dün instagram hesabından paylaştığı fotoğraflar ve yazı ile noktayı koymuş oldu.

Kulübün Eski Efsanesi Charlie Nicholas; ” Alexis Sanchez, Arsenal’den Gidecek”

Arsenal kulübünün eski efsanevi futbolcusu Charlie Nicholas, bugünkü açıklamasında ise, yıldız oyuncu Alexis Sanchez’in sezon sonu ayrılacağı yönünde görüş bildirdi. Bunun nedeninin Arsene Wenger’in, Alexis Sanchez’e olan tavırlarının ve Arsenal Yönetiminin yıldız oyuncu ile hala masaya oturmamasından kaynaklandığını ve Alexis Sanchez’de kulübe karşı bir güvensizlik oluştuğunu dile getirdi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu