FutbolGündem

Beşiktaş’ta bir devir sona erdi; İbrahim Üzülmez gönderildi

Beşiktaş’ta şok gelişme… Yaklaşık 11 yıldır Beşiktaş forması giyen tecrübeli sol bek İbrahim Üzülmez’in sözleşmesi feshedildi.

Beşiktaş, resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, “Ankaragücü maçının devre arasında soyunma odasında sportmenliğe aykırı davranışta bulunan tecrübeli sol bek İbrahim Üzülmez ‘in sözleşmesinin feshedilmesine karar verilmiştir” denildi.

Beşiktaş’ta şok gelişme… Yaklaşık 11 yıldır Beşiktaş forması giyen tecrübeli sol bek İbrahim Üzülmez’in sözleşmesi feshedildi.

Ankaragücü ile oynanan Spor Toto Süper Lig maçının devre arasında soyunma odasında sportmenlik dışı harekette bulunduğu ifade edilen İbrahim Üzülmez ‘in sözleşmesi Beşiktaş tarafından feshedildi.

İbrahim Üzülmez ‘in, Beşiktaş ‘ın Ankaragücü ile yaptığı maçın devre arasında takım arkadaşı İbrahim Toraman ile tartıştığı ve tecrübeli futbolcunun takım arkadaşına yumruk attığı öğrenildi. İki futbolcu daha önce de sezon başı kampında kavga etmiş ve bir süre kadro dışı bırakılmıştı.

Beşiktaş Kulübü ‘nün resmi sitesinden yapılan açıklama

13 Şubat 2011 tarihinde oynanan MKE Ankaragücü-Beşiktaş müsabakasının devre arasında soyunma odasında futbolcumuz İbrahim Üzülmez ‘in sebebiyet verdiği sportmenliğe aykırı davranış neticesinde, teknik heyetimizin verdiği rapor ve durum Yönetim Kurulumuz’un bugün olağanüstü yaptığı toplantıda değerlendirilmiş ve İbrahim Üzülmez’in sözleşmesinin feshedilerek kulübümüz ile olan ilişkisinin kesilmesine oy birliği ile karar verilmiştir.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

Beşiktaş JK Yönetim Kurulu

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu