Fulya DosyasıGündemTransfer

Beşiktaş taraftarı Fikret Orman’ı istifaya çağırıyor

Fikret Orman’ın,Yıldırım Demirörenle beraber poz verip, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın ”Vizyon Belgesi” adlı programına katılmasının ardından Beşiktaş taraftarı başkanını istifaya çağırdı.

Twitter’da Fikret Orman’ın siyasi bir programa katılmasını eleştiren Beşiktaş taraftarları,verilen sözlerin tutulmamasından yakındı.Takımın başında 2.sezonunu tamamlayıp 3.sezonuna geçeçek olan Fikret Orman’lı Beşiktaş 2012-2013 sezonunda Galatasaray ve Fenerbahçe’nin ardından 58 puanla ligi 3. olarak, 2013-2014 sezonunda ise bu sefer Fenerbahçe şampiyonluğunda Galatasaray’ın ardından 61 puanla yine 3.olarak tamamladı.

Kombinelerin ilgi görmemesi,transferlerin bitirilememesi,her seferinde stad konusunun açılmasına sinirlenen Beşiktaş’lı taraflar,Twitter’dan Fikret Orman’ı eleştiri oklarının merkezine koydu.

Yıldırım Demirören’in 110 Milyonluk senetlerinin çözüm sürecini açıklığa kavuşturamayan Orman’ın, Beşiktaş eski başkanı Yıldırım Demirören ile samimi pozlar vermeside ”samimiyet” çerçevesinde taraftarların eleştirdiği bir diğer konu oldu.

Beşiktaş taraftarı Twitter’dan Fikret Orman’a ateş püskürdü

Taraftarların Fikret Orman’a Twitter’dan tepkileri şu şekilde oldu :

@tekirdaggokhan :  #FikretOrmanİstifa etmediği sürece Beşiktaş Taraftarı nın Gün yüzü görmesi imkansız…Bence artık herşey apaçık ortada!!!

@DerinBesiktasJK : El ele Beşiktaşı bitirmeye! Bu dünyanın hesabı ahirete kalmaz,bu büyük taraftar hesap soracak! #FikretOrmanİstifa

@diren1903 : Iphone 5 alıp selfie çekeceğine Kongre üyesi ol baskanın altından koltuğu çek.  #FikretOrmanİstifa

@Er24Can : #FikretOrmanİstifa “Beşiktaş bir spor kulübüdür siyaset yapma yeri değil” diyen Fikret Orman bu ne yüzsüzlüktür?

@buradadegil : #FikretOrmanİstifa, Fikret Orman stad yaptircam diye girmedigin çukur kalmadı, besiktaslilik bu değil. Biz sokakta oynar kaldırımda destekleriz.

NationalTurk Haber

 

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu