FutbolGündem

Bordon, Rodriguez veya Grygera

Schalke’den Bordon, Independiente’den Rodriguez ve Juventus’tan Grygera… Bu isimlerden sonuç alınmazsa, son çare Lugano olacak.

Savunmada Bilica’nın yanına iyi bir stoper transfer etmekte kararlı olan Fenerbahçe’nin listesindeki isimler belli oldu.

Habertürk’ün haberine göre geçtiğimiz günlerde bu konuda bir açıklama yapan sportif direktör Aykut Kocaman, “Alternatiflerimiz hazır” demişti. Kanarya’nın listesinde bulunan isimlerin Schalke’den Bordon, Independiente’den Guillermo Rodriguez ve Juventus’tan Zdenek Grygera’nın olduğu öğrenildi.

Öncelikli olarak Schalke’nin tecrübeli oyuncusunun peşine düşen Sarı-Lacivertli yöneticiler diğer isimlerle de görüşmelerini sürdürüyorlar. Edu ile ilgili olarak sağlık kurulu başkanı Prof. Dr. Ömer Taşer’in, “En az 2.5 ay sonra
takıma katılabilir” raporu sonrasında bu mevkiye yapılacak takviye konusunda yöneticiler ellerini çabuk tutma kararı aldılar. Bu hafta içerisinde yapılacak görüşmelerden sonra üç isimden biri ile kesin anlaşma sağlanacağı belirtildi. Bu arada İtalyan tuttomercado.com’da yer alan habere göre F.Bahçe, Juventus’un 23 yaşındaki yıldızı Zdenek Grygera ile pazarlık halindeler. Haberde yöneticilerin Çek oyuncu için bonservis bedeli olarak 4 milyon euro önerdiği, Juventus’un ise 6 milyon euro istediği belirtildi.

-URUGUAYLI BEKLEMEDE-

Stopere takviye konusunda kararlı olan Fenerbahçeli yöneticiler ise bu konuda her ihtimali göz önüne aldılar. Üç isimle yapılan görüşmelerde bir sonuca varılamazsa Lugano hemen İstanbul’a çağrılacak ve anlaşma zemini aranacak. Uruguaylı yıldızın da Sarı-Lacivertli yöneticilerden haber beklediği belirtildi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu