FutbolGündem

Bursaspor’dan Fenerbahçe’ye çok sert cevap!..

Bursaspor’dan Fenerbahçe’ye sert cevap!.. Bursaspor Kulübü, Fenerbahçe’nin, teknik direktör Şenol Güneş hakkında yaptığı açıklamaya cevap verdi…

Bursaspor’dan Fenerbahçe’ye sert cevap!.. Ajansspor’un haberine göre, Bursaspor’un resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle;

“Fenerbahçe Spor Kulübü’nün resmi internet sitesi üzerinden kamuoyuna, teknik direktörümüz Şenol Güneş hakkında yaptığı açıklamalarda, Milli Takım kalecimiz Volkan Demirel’i hedef gösterdiği, algı yönetimi oluşturduğu gibi düşüncelere saplandığını anlıyoruz.

Hocamızın yapmış olduğu açıklamalar ciddiyetle dinlendiği takdirde, kendisinin olaylar hakkındaki görüşlerinde kimseyi suçlamadığı açıkça görülmektedir. Milli takım kalecisi, hepimizin kalecisidir. Hocamız vermiş olduğu demeçte, tüm oyunculara yapılan her türlü saldırıların yanlış olduğunu, Volkan’ın da olaylar karşısında güçlü karakter yapısıyla durması gerektiğini söylemiştir. Bunun hedefle, algı yönetimiyle ne ilgisi var?

Krizden beslenen, haksızlığı hak görenlerin bunu anlaması mümkün değildir. Hocamızın duruşu, ilkeleri dün ne ise bugünde aynıdır. Bu olayların hiçbirinin içinde dün de yoktur, bugün de olmayacaktır.

Hocamızın bilgi ve birikimini göz önüne alırsak, tavsiyeye ihtiyacı olmadığı da açıkça görülmektedir.

Ortamı tozu dumana katıp, kirli emelleri olanlar bunu anlayamazlar. Biz tüm kulüplerimize saygı duyuyoruz.

Futbolun bir yarış olduğunu biliyor ve kulüplerimizi yönetenlerin sorumlu davranmalarını bekliyoruz.

Saygılarımızla”

Bursaspor Kulübü

NationalTurk Haber
Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu