Gündem

Dev derbinin adresi belli oldu

Beşiktaş Galatasaray derbisinin nerede oynanacağı ile ilgili tartışmalar siyah beyazlı kulüpten yapılan açıklamayla son buldu.

Galatasaray yönetiminin Konya’da oynamayı kabul etmediği Beşiktaş Galatasaray derbisi Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanacak. Beşiktaş’ın internet sitesinde maçla ilgili yapılan açıklama şöyle;

“Beşiktaşımızın Galatasaray ile oynayacağı derbi maçın biletleri, yarın(18 Aralık) satışa sunulacak.

Futbol Takımımız, Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu’nun 16. haftasında 4 Ocak 2015’te Atatürk Olimpiyat Stadı’nda Galatasaray ile karşılaşacak.

Yarın(18 Aralık) saat 14.00 itibariyle Passolig kart sahipleri için satışa sunulacak biletleri satın almak isteyen Passolig kart sahipleri, biletlerini www.passo.com.tr ve N’Kolay satış noktalarından ve Vodafone Arena Kombine Satış Merkezi’nden Passolig kartlarına yükleyebilirler. ( N’Kolay bilet satış noktaları için tıklayın )

Maç Öncesi Tek Maçlık Giriş Kartı Teslimatı:

Passolig kartı olup, kartı henüz eline ulaşmayan taraftarlarımız, Galatasaray karşılaşmasına bilet yüklemeleri halinde tek seferlik geçici kartlarını Vodafone Arena Kombine Satış Merkezinden tek maçlık giriş kartlarını teslim alabileceklerdir.

Maç Günü Bilet Yükleme ve Tek Maçlık Giriş Kartı Dağıtımı:

Maç günü saat 11.00 itibariyle Atatrk Olimpiyat Stadyumu bilet satış gişesinden Passolig kart sahiplerine bilet yüklemesi ve tek maçlık giriş kartı dağıtımları başlayacaktır.

NationalTurk Haber

Engelli Taraftarlarımıza Ücretsiz Bilet Yükleme :
Yüzde 50 ve üzeri engelli taraftarlarımız, maç günü bilet satış gişesinden Passolig kartlarına ücretsiz olarak bilet yüklemesi yaptırabileceklerdir. Engelli tribün bileti, Atatürk Olimpiyat Stadyumu engelli tribün kapasitesiyle sınırlıdır. Engelli biletlerinden faydalanacak taraftarlarımızın da Passolig kartlarının olması gerekmektedir.

Bilet Fiyatları:

Batı Vıp : 120TL
Batı Tribün : 60TL
Doğu Tribün : 50 TL
Kuzey Tribün : 25TL
Güney Tribün : 25 TL”

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu