FutbolGündem

Diyarbakırsporlu futbolcular isyanda; Eve gidecek paramız yok, içecek çorba bulamıyoruz!..

Diyarbakırsporlu futbolcular isyanda;  Eve gidecek paramız yok, içecek çorba bulamıyoruz!.. Kulübün kapanmasını istiyoruz!..   Spor Toto 3. Lig 3. Grup’ta mücadele eden Diyarbakırspor’un futbolcuları, hafta sonu oynanacak Darıca Gençlerbirliği maçına çıkmama kararı aldı.

Diyarbakırsporlu futbolcular, kulüp binasında düzenledikleri basın toplantısında, maddi sorunlar nedeniyle hafta sonu Diyarbakır’da oynanacak Darıca Gençlerbirliği maçına çıkmama kararı aldıklarını belirttiler. Ajansspor.com’un haberine göre, futbolcular adına söz alan takım kaptanı Ahmet Aras, futbolcuların kulüpte yiyecek yemek, antrenmana çıkmak için sıcak su bulamadıklarını söyledi.

Diyarbakırsporlu futbolcular isyanda; Eve gidecek paramız yok, içecek çorba bulamıyoruz!..

Yaşanan sıkıntıya rağmen kulüp çalışanları ve futbolcuların her türlü fedakarlığı yaptığını ifade eden Aras, şöyle dedi; ‘Diyarbakırlı gençler olarak bu olumsuzluklara rağmen mücadele ettik. Fakat görüyoruz ki, yaptığımız fedakarlığın bir anlamı yok. Eve gidecek paramız yok, içecek çorba bulamıyoruz. Bu şartlar altında bu maça çıkmama kararı aldık. Destek verilmeyecekse kulübün kapatılmasını istiyoruz.

Yaptığımız fedakarlığın karşılığı böyle olmamalıydı. Bu takıma sahip çıkılmasını istiyoruz, eğer çıkmıyorlarsa bu kulübün hemen kapatılmasını istiyoruz. Önümüzdeki maça futbolcular olarak çıkmama kararı aldık. Bu maça çıksak bile haftaya deplasmanda oynanacak Erzurum Büyükşehir Belediyespor maçına çıkamayacağız. Kulübün kapanmasını istiyoruz.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu