FutbolGündem

Erman Toroğlu’ndan olay çıkartacak açıklama; Galatasaray taraftarı hayvan!

NationalTurk’ün haberine göre, Galatasaraylı taraftarların Manchester United’ı karşılamak için gittiği Atatürk Havalimanında çıkardığı olaylar Erman Toroğlu’nu çıldırttı.

TV8’de yayınlanan Telegol programında Erman Toroğlu Galatasaray taraftarı hakkında çok sert açıklamalar yaptı. Atatürk havalimanında Manchester United’ı karşılamaya giden ve olaylar çıkaran Galatasaraylı taraftarlara hayvan diyen Erman Toroğlu, UEFA’nın Galatasaray’ı 2 yıl Avrupa kupalarından men etmesi gerektiğini ileri sürdü.

Erman Toroğlu “Kimse bana bu görüntülerin Galatasaray’ı bağlamayacağını söylemesin. Bu görüntüler Galatasaray’ı köküne kadar bağlar. “UEFA’nın yerinde olsam yarın sabah Manchester United takımını geri çağırırdım. Galatasaray’ı da asgari 2 yıl Avrupa Kupaları’ndan men ederdim. Ama hangi UEFA? Şike olayında kalçası, başı oynayan UEFA bu olayı yapabilir mi? Bu olay Şampiyonlar Ligi’ne lekedir. Bunu yapanlar hayvandır! Bu hayvanlar beni dava edebilirler. İsterlerse burayı da basabilirler. Türkiye’nin imajını yerlerde süründürüyorlar” diye konuştu.

Telegol’ün diğer yorumcusu Gökmen Özdenak da “Bunlara hayvan demek hayvanlara hakaret” diyerek Erman Toroğlu’na destek verdi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
%d