FutbolGündem

Fatih Terim sezon sonu gönderiliyor mu?

NationalTurk’ün haberine göre, Mersin İdman Yurdu maçında hakeme saldıran ve saha komiserine küfrettiği iddia edilen Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in görevine sezon sonu son verileceği iddia edildi.

NationalTurk’ün haberine göre, TV8’de yayınlanan Telegol programının yorumcusu Gökmen Özdenak, Galatasaray Başkanı Ünal Aysal’ın sezon sonunda Fatih Terim’le yolları ayıracağını iddia etti. Özdenak, “Bir sanatçı arkadaşım, Galatasaray’ın içinde yer alan, başkanla arası çok iyi olan bir arkadaşımın bana söylediği sözler şöyle. Ona da başkan söylemiş. Sezon sonu Fatih Terim takımdan kesin gönderilecek. Ünal Aysal , Fatih Terim’le çalışmak istemiyor. Onun yerine mutlaka Mourinho’ya teklif götürülecek. Ne kadar para isterse verilecek ve 1-2 sene görev yapması istenecek. Eğer olmazsa da Fatih Terim ayarında veya daha kariyerli bir hocayla anlaşılacak” diye konuştu.

Programın sunucusu Serhat Ulueren de Gökmen Özdenak’a destek vererek “Bu iddiaları ben de duydum. Sezon sonu Fatih Terim takımdan gönderilecek. Mourinho’ya teklif götürülecek. Ünal Aysal’ın uzun zamandır planında var bu. Sneijder transferi ve “eleman” polemiği ipleri kopardı. Ünal Aysal sezon sonu olağanüstü kongreye gidecek, yönetim kurulunun 3’te 2’sini değiştirecek. Terim’i de gönderecek. Yeni bir yapılanmaya gidilecek” dedi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
%d