FutbolGündem

Fenerbahçe’de 5 futbolcunun bileti kesildi!..

Fenerbahçe’nin şu anda kadroda olan 5-6 isimle yolları ayırmanın planlarını yaptığı ifade ediliyor. Yönetime yakın kaynaklardan alınan bilgiye göre listede, Emre Belözoğlu, Gökhan Gönül, Sezer Öztürk, Dia ve Bilica bulunuyor.

Süper Lig’de normal sezonun bitmesine 1 maç kala lider Galatasaray’ın 9 puan gerisinde kalan Fenerbahçe, bir taraftan play-off’ta şampiyonluk hesapları yaparken, diğer taraftan da önümüzdeki sezonun planlarını yapıyor.

Fenerbahçe Yönetimi’nin önümüzdeki sezon kadroda ciddi bir revizyona gideceği iddia ediliyor. Milliyet Gazetesi’nin haberine göre, teknik direktör Aykut Kocaman ile sürekli görüşme halinde olan Fener yönetimi, bir taraftan yerli ve yabancı transferler için ön çalşmalar yaparken, diğer taraftan takımla kimlerin kalıp kimlerle yolların ayrılacağının kararını vermeye çalışıyorlar.

REVİZYON KAPIYA GELDİ

Fenerbahçe Kulübü’ne yakın kaynaklar, yönetimin şu anda kadroda olan 5-6 isimle yolları ayırmanın planlarını yaptığı ifade ediliyor. Yolların ayrılacağı isimler arasında Emre Belözoğlu ve Gökhan Gönül gibi takım iskeletinin 2 önemli isminin yer aldığı da gelen haberler arasında. Fener yönetimi, sezon sonnuda sözleşmesi sona erecek olan Emre Belözoğlu ile yeni sözleşme yapmamayı, sözleşmesi süren Gökhan Gönül’ü de mümkün olan en iyi fiyata yurt dışına satmayı planlıyor.

3 İSİM DAHA VAR

Operasyon bu isimlerle de sınırlı değil. Bilica ve Dia ile yollar ayrılıp yabançcı kontenjanına yer açılması planlanıyor. Sakatlıktan kurtulamayan Sezer Öztürk’ün de bu listede ismi geçiyor.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu